Търсим съдействие за талантливо дете и пътуването му до Израел

Търсите или продавате дефицитно лекарство, нуждаете се от спешна помощ или съдействие.

Търсим съдействие за талантливо дете и пътуването му до Израел

Мнениеот daniela.ivanova » 25 Фев 2019, 12:47

Здравейте, казвам се Даниела Иванова и съм майка на едно единадесет годишно дете занимаващо се с народно пеене.Преди около десетина дни получи покана да представи страната ни на международен фестивал в Израел.Поради краткия срок и непосилната за нас сума търсим помощ от близки, познати и непознати хора с надеждата да ни помогнат да сбъднем нейната мечта - да продължава да пее с любов българската фолклорна музика. Горда съм че тя избра този път на развитие по желание , но като всеки родител ме натъжава факта, че в такива моменти в които тя има нужда не само от нашата морална подкрепа но и финансова - на нас ни е трудно да се отзовем . Занимава се с народно пеене от пет години, започна в местното читалище, след това с нея започна да работи Янка Рупкина и от миналата година е ученичка в 144 СУ "Народни будители" и неин преподавател по народно пеене е Бинка Добрева. За тези години има спечелени повече от 80 медала от наши и международни фестивали. Но поради краткият неможем да се справим изцяло сами и затова търсим спонсори, до момента имаме подсигурена повече от половината сума а именно 1500 лв, остават още 600 лв.За съжаление се сблъскваме с много трудности търсейки финансова подкрепа от институции , и имам чувството че вървия към задънена улица защото от мнозина всеизвестни и познати държавни и частни институции в България за сега само единици са проявили желание да подкрепят фолклорната музика . Иска ми се да попитам някой,но вече не зная към кого да се обърна с този въпрос - кой подкрепя фолклорната музика в България за да се обърна с моята молба лично към него? Нас като родители на това дете не ни е срам да потърсим помощ , знаейки че причината е щастието и бъдещето на нашето дете. Моля, ако имате желание и средства да подпомогнете дъщеря ми да сбъдне и тази нейна мечта. Банковата сметка е BG67STSA93000013504582 банката е ДСК Даниела Иванова.

С уважение. Даниела Иванова
Прикачени файлове
23022082_1902926979734030_1953157684_n.jpg
Дъщеря ми
23022082_1902926979734030_1953157684_n.jpg (54.38 KiB) Прегледано 1612 пъти
daniela.ivanova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Фев 2019, 12:42

Re: Търсим съдействие за талантливо дете и пътуването му до Израел

Мнениеот Тео Чирпанлийски » 31 Дек 2019, 16:03

Дано да сте успели да стигнете до Светата Земя, имате мисия и трябва да я постигнете!
Тео Чирпанлийски
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Окт 2016, 18:16

Re: Търсим съдействие за талантливо дете и пътуването му до Израел

Мнениеот ganka67 » 02 Яну 2020, 10:30

Дай Боже да сте успели! Лошо е, че държавата не подкрепя талантливите деца... Наскоро четох и за българче шампион по шах, което пропуска европейски и световни титли заради липса на средства. Срамота! :sad:
ganka67
 
Мнения: 169
Регистриран на: 15 Окт 2019, 13:53


Назад към Зов за помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта