дермални филъри през лятото, мога ли да не инжектирам на друго място, освен край устните?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

дермални филъри през лятото, мога ли да не инжектирам на друго място, освен край устните?

Мнениеот хипохондрик » 29 Юни 2019, 22:00

Решила съм да си поставя дермални филъри,имам само назолабиални гънки.,край устните. Някой правил ли е-може ли да се постави филър само на тези гънки,без да се инжектират други участъци от лицето.
И уместно ли е да се прави сега лятото тази процедура. разбрах,че 2 седмици преди това не бивало да се приема витамин Е.
Моля за съвет.
хипохондрик
 
Мнения: 5
Регистриран на: 28 Юни 2019, 22:14

Re: дермални филъри през лятото, мога ли да не инжектирам на друго място, освен край устните?

Мнениеот marchinko73 » 26 Авг 2019, 10:21

Първо, не мога да разбера от какъв зор си инжектирате, поставяте и инмлантирате разни неща в тялото?!? Това стремеж към красота ли е или чиста суета? Според мен човек трябва да се харесва такъв, какъвто е. Плюс това - не е безопасно!
Само не ми казвайте, че го правите заради мъжете, щото ние това сме харесвали...
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: дермални филъри през лятото, мога ли да не инжектирам на друго място, освен край устните?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 13 Ное 2019, 15:27

marchinko73 написа:Първо, не мога да разбера от какъв зор си инжектирате, поставяте и инмлантирате разни неща в тялото?!? Това стремеж към красота ли е или чиста суета? Според мен човек трябва да се харесва такъв, какъвто е. Плюс това - не е безопасно!
Само не ми казвайте, че го правите заради мъжете, щото ние това сме харесвали...


Сега, защо ме караш да се заяждам? Естествено, че го правим и за вас, но най-вече заради себе си - да се чувстваме комфортно и да изглеждаме добре. Ти ако си се харесваш сбръчкан, със шкембе и увиснал заднек и не правиш нищо по въпроса, твоя си работа.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта