Проблеми с корема -на 14 години съм и не мога да контролирам глада си

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Проблеми с корема -на 14 години съм и не мога да контролирам глада си

Мнениеот Stefito68 » 02 Юли 2019, 21:34

Здравейте.Предварително съжелявам че ще имам правописни грешки защото бързам.Така моя проблем е с корема.На 14 съм и напълнях миналото лято тъй като имах проблеми и наще не ми даваха да излизам от вкъщи и така се депресирах.Утехата ми беше храната.Започна училище казах си супер.Ще намаля храната ще спортувам всичко ще е 6 ще отслабна.Тка почнах аз ,,диета" спрях сладкото и другите прустотии.И наистина малко отслабнах.Тогава дори не знаех какво е калория.След това започнах да се ровя на дълбоко в темата отслабване.И така режиш да броя калории.Изтеглих си калкулатор за колории.И започнах да смятам.Цяла седмица издържах с 500-700 кал.на ден което беше голяма грешка.Да отслабнах.Бях 54 станах 51 за дни.Но трудно издържахна глада.На 8-я ден вечерта просто преядох ама преядох като за световно и така цели 2,3месецнеубоздан глад,тъпчене.Станах 60 кг.При което глдът ми започна лека по лека да отслабва.И сега си слдя калориите.1300 на ден отново съм 54 кг радвам се старая се да стана 49,50.Така но и с радостта дойдоха и проблемите.Оф от скоро коремът ми постоянно каркори,боли ме когата ям нещо,имам лек запек,подуване,газове.Направо ужас.А сега не знам дали е свързано с корема ми но нещо от вчера.Съм отпаднала леко ме боли гърло,имам температура,като стана от леглото ме боли адски главата и ми се върти свят.Помогнете ми какво ми имаа.Дане би да съм хванала някаква лоша болест като-гастрит,язва,рак, възпаление на дебелото или тънкото черво.Моля пишете,ПомогнЕтЕ.До модераторите качете ми историята моля.
Stefito68
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Юли 2019, 21:15

Re: Проблеми с корема -на 14 години съм и не мога да контролирам глада си

Мнениеот varlam » 09 Юли 2019, 20:23

Не сте ли чували за лекари и за компетентна помощ от специалист??
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Проблеми с корема -на 14 години съм и не мога да контролирам глада си

Мнениеот Pipilota » 31 Юли 2019, 16:27

Зависи каква ти е диетата, може само да държиш калориите ниски, но пък да си избрала много лоша диета, заради която да влошаваш състоянието си. Според мен ти няма нищо, то е минало месец от както си писала де. А това, за кеото говориш е вирус, който най-вероятно ти е минал. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41


Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта