Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот tano » 07 Авг 2019, 13:04

Не мога да разбера защо когато някой иска да оправи нещата и има виждане как да стане, всички започват да го плюят? Ето сега Слави Трифонов обяви, че влиза в политиката с проекта си "Няма такава държава" и веднага колегите му скочиха срещу него. Кичка Бодурова – на първо място! Аз харесвам Слави Трифонов. Не си налагам мнението, не е задължително всички да го харесват. Но толерантност и колегиалност трябва да има. Дори и в политиката. Какво ще кажете? Ще я има ли тая държава?
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот delchev » 07 Авг 2019, 14:21

Аз не харесвам Слави Трифонов и не смятам, че от него ще излезе свестен политик. И съответно няма да гласувам за него. Но за помията си прав - не е редно! Всичко би трябвало да се решава цивилизовано, в случая - с избори, а не с обиди. Докато се ядем едни-други, няма да я бъде тая държава!
delchev
 
Мнения: 102
Регистриран на: 03 Авг 2019, 20:00

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот CinemaFreak » 07 Авг 2019, 14:43

Поредният измамник, който иска да яха народа. Това е положението със Слави Трифонов.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот Pipilota » 07 Авг 2019, 16:57

като влезе в политиката най-вероятно ще влезе и в парламента, хората 100% ще гласуват за него. Няма как да изкажа мнението си какъв политк ще е, кой го знае, то се носят едни легенди, че бил дружка с Борисов, ама аз толкова клюки съм чувала, знам ли вече на коя глупост да вярвам, така чее ще поживеем и ще видим. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот IvanovA_Stef » 08 Авг 2019, 09:43

Вътрешното ми усещане за Слави Трифонов е, че е добър човек. Знам, че се занимава с благотворителни каузи, без да обича това да се оповестява. Затова си мисля, че е свестен човек. Друг е въпросът дали е подходящ за политик. Ама, така или иначе, до този момент, не сме имали блестящи попълнения в политиката, какво ли губим?!
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот Валя.Танева » 12 Авг 2019, 09:58

Още един измислен герой на политическата сцена. Няма лошо, свикнахме разни хора да се пробват. Затова и десетилетия наред не можем да изплуваме от батака.
Валя.Танева
 
Мнения: 44
Регистриран на: 08 Май 2019, 09:56

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот Дидето » 07 Окт 2019, 09:41

Партията на Слави Трифонов е трагикомичен опит да се извади полза от една затихваща кариера на бивша звезда. Не мога да отрека, че го прави добре. Цялата потайност около партията Няма такава държава е умишлена и създава напрежение. И лудите тръгват.
Дидето
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Юни 2018, 10:30

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 08 Окт 2019, 12:29

Че е комично, спор няма, ама на Слави нали туй му е работата - шоуто му е втора природа. Ей сега прочетох един много готин коментар по темата и реших да го споделя с вас. Слави бил ката Левски - организирал тайно партията (комитета) и като доказателство се цитира одата на Вазов: и сбрани, сдушени във тайни места/слушаха със трепет, с зяпнали уста/неговото слово сладко и опасно,/И тям на душата ставаше по-ясно... Демек обяснявал просто на простите селяни и те светец го зовяли... И що, вика, Левски да може, а Слави да не може? :lol:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Няма такава държава! - твърди Слави Трифонов. Прав е.

Мнениеот mimeto96 » 17 Окт 2019, 15:57

Дидето написа:Партията на Слави Трифонов е трагикомичен опит да се извади полза от една затихваща кариера на бивша звезда. Не мога да отрека, че го прави добре. Цялата потайност около партията Няма такава държава е умишлена и създава напрежение. И лудите тръгват.

Слави Трифонов е уникален и изобщо не е бивша звезда. Голям певец и артист и много хора го харесват. Ще видите, че ще успее и на изборите.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта