Търся мнения за джип 4х4 за риболов - Лада Нива или Тойота?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Търся мнения за джип 4х4 за риболов - Лада Нива или Тойота?

Мнениеот tano » 21 Авг 2019, 09:26

Здравейте! Търся си джип. Рибар съм и често ходя за риба на места, където пътищата са много лоши. Съсипах си колата. Трябва ми нещо по-проходимо – 4х4 и със здраво купе и окачване. Спрял съм се на Лада Нива, защото са ми казвали, че е по-лесна и евтина за поддръжка. Някой може ли да ми предложи други варианти за джип? Чувал съм, че Роувър и Тойота също са добри марки. Колегите рибари дали имат наблюдения по въпроса?
Естествено, джипът ще е втора ръка. Не си заслужава да харча купища пари за нов. Като порових из форумите, прочетох много хубави отзиви за Лада Нива, но имаше и отрицателни мнения. Най-вече, защото е руска машина. Нямам нищо против. Джипът си е джип. Важното е да е здрав и проходим.
Какво ще ме посъветвате?
tano
 
Мнения: 121
Регистриран на: 07 Авг 2019, 11:03

Re: Търся мнения за джип 4х4 за риболов - Лада Нива или Тойота?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 22 Авг 2019, 09:17

Не съм рибар, но имам наблюдения върху машините 4х4. Прав си, че за тази работа ще ти трябва здрав джип. Имай предвид обаче, че каквото и да избереш, поддръжката на джипката не е евтина. Лада Нива не е лош избор. Частите й са по-евтини в сравнение с японските машини. Обаче според мен една Тойтота РАВ 4 или дори Сузуки Витара са по-добрият избор. Естествено, трябва да избираш внимателно и да се консултираш със специалист, преди да купиш джипа. Успех и наслука! :smile:
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Търся мнения за джип 4х4 за риболов - Лада Нива или Тойота?

Мнениеот MaxiMillion » 28 Авг 2019, 20:53

До 3 000 - Лада Нива. Но за повече - вземи друга кола.
MaxiMillion
 
Мнения: 51
Регистриран на: 27 Яну 2019, 19:23


Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron