Двойки правят шведски тройки, за да закрепят връзката си. Вие бихте ли опитали?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Двойки правят шведски тройки, за да закрепят връзката си. Вие бихте ли опитали?

Мнениеот iriny » 22 Авг 2019, 14:57

Ново 20, както се казва. И пак в Обединеното кралство… естествено. Две двойки се подложили на експеримент – да направят шведска тройка, за да закрепят връзката си.
На едните им харесало, но нямало да повторят. Другата двойка останала разочарована и скоро се разделили…
Интересно е обаче, че и в двата случая става въпрос за шведска тройка между мъж и две жени. Мъжете не били съгласни третият също да е мъж. Това малко ми прилича на дискриминация. Дами, как смятате?
Другото невероятно нещо е, че при недоволната от тройката двойка, инициативата е била на жената, а недоволен останал мъжът. И какво стана с прословутите ви фантазии за секс с две жени, драги мъже?
Интересно как ви звучи идеята да направите шведска тройка, за да заздравите връзката си? Ако мислите, че си заслужава да опитате, как смятате - трябва ли третият участник да е познат или е задължително да бъде непознат? Ако някой вече е пробвал, може да сподели. Едва ли англичаните са по-разкрепостени от българите…
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Двойки правят шведски тройки, за да закрепят връзката си. Вие бихте ли опитали?

Мнениеот marchinko73 » 22 Авг 2019, 15:41

Може и да ме наречете архаичен тип, но идеята никак не ми изглежда добра. Да правиш шведска тройка, за да заздравиш връзката си ми звучи нелогично. Ако партньорът ти не ти е достатъчен, значи във връзката нещо куца.
Друг е въпросът за сексуалните фантазии на мъжете и жените. Там тройката често е на първо място, но в действителност нещата изглеждат много по-различно. :wink:
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Двойки правят шведски тройки, за да закрепят връзката си. Вие бихте ли опитали?

Мнениеот CinemaFreak » 22 Авг 2019, 15:59

С двама мъже или с две жени- това е най-популярният въпрос, който се задава при такова предложение. Ако сте дама и ви трябват двама мъже, не е ясно вашият за какво ви е. Ако ви трябва още една жена, това пак задава въпрос - вашият мъж за какво ви е.
Не искам отговор, но все пак, дайте го. :cheerleadersmileygirl:
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Двойки правят шведски тройки, за да закрепят връзката си. Вие бихте ли опитали?

Мнениеот Пламена И. » 14 Ное 2019, 19:59

Защо пък не? :wink: Идеята е интересна. Трябва да питам моя мъж какво мисли по въпроса... само дето май ще ми е трудно да навия някоя приятелка :wink:
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта