Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Козметика за крака

Мнениеот zagrijena » 08 Фев 2016, 13:01

nadqta написа:
balsam написа:
eli написа:Аз имам ужасни напукани пети и това е постоянно. Мажа ги всеки път след баня и търкам с пемза, но са меки до половин час след баня. После пак стават твърди и се напукват, незнам вече какво да ги правя. А ето че пак идва лятото и как да се събуя по чехли с тези напукани пети? :(


Има кремове за крака с гъша мас, които са много ефикасни, но са скъпички. Иначе аз си взех от Avon специално за крака и съм ок.

Нито една от козметиките на Avon не може да ме грабне, някак по-скоро Орифлейм, ако трябва да си сравняваме са по-добрите по отношение на козметика, за другите чанти и бижута идея си нямам...


Не че съм им голям фен, но съм имала доста добри попадения и от Ейвън, и от Орифлейм. Даже в момента ползвам един крем за крака, от който съм много доволна.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот asdddwww » 08 Фев 2016, 14:05

На орифлейм кремовете за крака са добри, особено тоя за миризми е жесток. :mrgreen:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Козметика за крака

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Фев 2016, 14:30

nadqta написа:[
Нито една от козметиките на Avon не може да ме грабне, някак по-скоро Орифлейм, ако трябва да си сравняваме са по-добрите по отношение на козметика, за другите чанти и бижута идея си нямам...

Ами и с право, тея козметичкните орифлейм и ейвън са супер зле, никога не съм попадала на нещо, което мога да кажа, че е супер попадение и едва ли не само от него ще купувам.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот beautymaniac » 08 Фев 2016, 16:11

Наскоро си купих от Кауфланд пудра за крака на Beauty Formulas - даже и не бях чувала за тях. :grin:
Много съм доволна от пудрата, а и въобще не е скъпа.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот Lisica » 31 Мар 2016, 10:04

Мислих да си купя камък - дездорант. Чух, че и за крака става, като пречи да се развиват бактериите, които реално спомагат да се получи миризма от потта. :roll:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот analizatorka » 06 Апр 2016, 08:52

Аз съм доволна от пудрата на Sholl. И изпотяването неутрализира, и миризмата.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Апр 2016, 13:31

analizatorka написа:Аз съм доволна от пудрата на Sholl. И изпотяването неутрализира, и миризмата.

Ежедневно ли се използва? Казват, че миризмата е заради гъбички, обаче аз май не съм много съгласна, гъбичките по краката нали се виждат и усещат, ако нямаш такива проблеми, а по-скоро проблемът е от потта, спирането ѝ не е ли по-голям проблем за здравето?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот pavleta » 19 Апр 2016, 13:40

rabotnata pchela написа:
analizatorka написа:Аз съм доволна от пудрата на Sholl. И изпотяването неутрализира, и миризмата.

Ежедневно ли се използва? Казват, че миризмата е заради гъбички, обаче аз май не съм много съгласна, гъбичките по краката нали се виждат и усещат, ако нямаш такива проблеми, а по-скоро проблемът е от потта, спирането ѝ не е ли по-голям проблем за здравето?


Моят син много му се изпотяват краката и колкото и да внимавам какви обувки му купувам - дишащи, предимно от естествени материали, пак му запарват обувките и доста му миришат краката. Ползвал е специален спрей на сребърна основа, пудра също. Като че ли пудрата е с по-голям ефект. Пак намирисват, но в пъти по-малко.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот Алиса_В » 30 Окт 2018, 10:23

Баща ми ползва един спрей на Scholl, от който казва че е доволен. Отделно си трябва и стриктна хигиена, естествено :lol:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот kauda » 30 Окт 2018, 10:28

Аз имам тоя проблем, направо ме е срам да се събуя, имам чувството, че и през обувките има миризма.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron