Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот Даниела Стоянова » 05 Яну 2012, 14:39

Целогодишно краката ми се потни, не зависимо дали навън е студено или топло. Давам много пари за обувки, но прибера ли се от работа задължително първата ми работа е да влезна в банята. Толкова е неприятно, за това направих темата във форума. Ще ви помоля да дадете съвет за изпитани кремове и мазила срещу изпотяване на краката и неприятна миризма!
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Козметика за крака

Мнениеот мария генова » 06 Яну 2012, 13:28

В аптеките има продукти с уротропин. Действа много добре срещу потене и миризма.
мария генова
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Апр 2011, 11:10

Re: Козметика за крака

Мнениеот micky » 24 Яну 2012, 14:14

Даниела Стоянова написа:Целогодишно краката ми се потни, не зависимо дали навън е студено или топло. Давам много пари за обувки, но прибера ли се от работа задължително първата ми работа е да влезна в банята. Толкова е неприятно, за това направих темата във форума. Ще ви помоля да дадете съвет за изпитани кремове и мазила срещу изпотяване на краката и неприятна миризма!

при такъв проблем, трябва да се наблегне на грижата за краката. Да се спазва тяхната хигиена, да се обработват с талк след баня и да се носят удобни( не стегнати обувки), подходящи сезонни чорапи. Ако това не помогне трябва да се консултираш със дерматолог, защото понякога потенето на краката може да се дължи на някакво вътрешно заболяване ( не е задължително де), но най добре си се консултирай, да ти е мирна главата.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Козметика за крака

Мнениеот totka_lukanova » 06 Мар 2012, 16:16

Моят съпруг има ужасен проблем с краката, а именно миришат ужасно. Вече от доста време се опитваме да се справяме с този проблем, но не можем. пробвали сме какви ли не козметики и народни лечения. Явно няма лек за миризмата, ще трябва да си живеем с нея :lol:
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Козметика за крака

Мнениеот Didoncheto » 16 Мар 2012, 14:20

Даниела Стоянова написа:Целогодишно краката ми се потни, не зависимо дали навън е студено или топло. Давам много пари за обувки, но прибера ли се от работа задължително първата ми работа е да влезна в банята. Толкова е неприятно, за това направих темата във форума. Ще ви помоля да дадете съвет за изпитани кремове и мазила срещу изпотяване на краката и неприятна миризма!

Здравей, Дани :) Защо не пробваш продуктите на Sholl? Моите крака също постоянно се потят, дори и сандали да обуя :oops: Наистина е изключително неприятно да отидеш някъде на гости и да те е срам да се събуеш... Аз използвам кремчето и спрея и съм много доволна! Ето и линкчета към продуктите ШОЛ СПРЕЙ ПРОТИВ МИРИЗМА НА КРАКА СИН и ШОЛ КРЕМ ЗА КРАКА И НОКТИ.
Ако изпотяването и миризмата се дължат на гъбички е хубаво да се посети дерматолог.
Didoncheto
 
Мнения: 27
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:57

Re: Козметика за крака

Мнениеот Djurata » 21 Мар 2012, 16:02

Аз също имам проблем с краката :oops: . Сега прилагам лечение и пръскам с един спрей краката, а с друг обувките. Мисля, че има ефект, дано да се оправя, че ми писна вече навсякъде, където отида и да се червя зареди миризма :evil: .
Продуктите, които ползвам са на Dr.Hanss.
Djurata
 
Мнения: 19
Регистриран на: 18 Апр 2011, 16:12

Re: Козметика за крака

Мнениеот eli » 22 Мар 2012, 12:34

Аз имам ужасни напукани пети и това е постоянно. Мажа ги всеки път след баня и търкам с пемза, но са меки до половин час след баня. После пак стават твърди и се напукват, незнам вече какво да ги правя. А ето че пак идва лятото и как да се събуя по чехли с тези напукани пети? :(
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Козметика за крака

Мнениеот balsam » 26 Яну 2016, 16:37

eli написа:Аз имам ужасни напукани пети и това е постоянно. Мажа ги всеки път след баня и търкам с пемза, но са меки до половин час след баня. После пак стават твърди и се напукват, незнам вече какво да ги правя. А ето че пак идва лятото и как да се събуя по чехли с тези напукани пети? :(


Има кремове за крака с гъша мас, които са много ефикасни, но са скъпички. Иначе аз си взех от Avon специално за крака и съм ок.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Козметика за крака - срещу изпотяване и миризма

Мнениеот Локумът » 26 Яну 2016, 17:20

МОга да ти препоръчам да стоиш далеч от на Avon боклуците. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Козметика за крака

Мнениеот nadqta » 26 Яну 2016, 17:32

balsam написа:
eli написа:Аз имам ужасни напукани пети и това е постоянно. Мажа ги всеки път след баня и търкам с пемза, но са меки до половин час след баня. После пак стават твърди и се напукват, незнам вече какво да ги правя. А ето че пак идва лятото и как да се събуя по чехли с тези напукани пети? :(


Има кремове за крака с гъша мас, които са много ефикасни, но са скъпички. Иначе аз си взех от Avon специално за крака и съм ок.

Нито една от козметиките на Avon не може да ме грабне, някак по-скоро Орифлейм, ако трябва да си сравняваме са по-добрите по отношение на козметика, за другите чанти и бижута идея си нямам...
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта