Еликсирът Алое вера - чудото на природата

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот annamaria » 11 Май 2015, 11:03

nadqta написа:абе то това на вкус е много гадно, кой ще го пие доброволно :shock: може и да помага, но със запушен нос и очи трябва да го пия :| те затова го и месят с разните плодови сокове, за да не се усеща толкова много самото алое

Две супени лъжици не е толкова фатално ;) Аз го слагам в малко вода и на един дъх...свиква се :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот BeenieGal » 19 Май 2015, 15:28

annamaria написа:
nadqta написа:абе то това на вкус е много гадно, кой ще го пие доброволно :shock: може и да помага, но със запушен нос и очи трябва да го пия :| те затова го и месят с разните плодови сокове, за да не се усеща толкова много самото алое

Две супени лъжици не е толкова фатално ;) Аз го слагам в малко вода и на един дъх...свиква се :)

А за колко време стига една бутилка, те май бяха около литър? :roll: И само по две лъжици ли приемаш, защото четох някъде, че се пият по 4 на ден :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот annamaria » 21 Май 2015, 11:33

BeenieGal написа:А за колко време стига една бутилка, те май бяха около литър? :roll: И само по две лъжици ли приемаш, защото четох някъде, че се пият по 4 на ден :roll:


Ми май за месец. Не съм съвсем сигурна :) По две пия аз да ;) На някои дозировката варира - примерно от 30 до 240 ml. на ден, но така ще ми свърши много бързо :)
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот BeenieGal » 22 Май 2015, 10:54

annamaria написа:
BeenieGal написа:А за колко време стига една бутилка, те май бяха около литър? :roll: И само по две лъжици ли приемаш, защото четох някъде, че се пият по 4 на ден :roll:


Ми май за месец. Не съм съвсем сигурна :) По две пия аз да ;) На някои дозировката варира - примерно от 30 до 240 ml. на ден, но така ще ми свърши много бързо :)

:o :o :o :o До 240мл :shock: А всъщност 2 супени лъжици се водят 30 мл, така ли :? Не звучи никак зле идеята, може би ще опитам, а ти Алое детокс ли спомена, че пиеш и на коя фирма? :roll:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот annamaria » 25 Май 2015, 11:40

BeenieGal написа: :o :o :o :o До 240мл :shock: А всъщност 2 супени лъжици се водят 30 мл, така ли :? Не звучи никак зле идеята, може би ще опитам, а ти Алое детокс ли спомена, че пиеш и на коя фирма? :roll:

Пия гел. Изпих едно на GNC, сега едно на Dynamic Health примерно, а искам задължително да си взема едно Lilly of the Dessert. Засега имам още от второто, защото ми завещаха повече от половин шише, а аз си имам и още от моето.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот BeenieGal » 25 Май 2015, 14:23

annamaria написа:
BeenieGal написа: :o :o :o :o До 240мл :shock: А всъщност 2 супени лъжици се водят 30 мл, така ли :? Не звучи никак зле идеята, може би ще опитам, а ти Алое детокс ли спомена, че пиеш и на коя фирма? :roll:

Пия гел. Изпих едно на GNC, сега едно на Dynamic Health примерно, а искам задължително да си взема едно Lilly of the Dessert. Засега имам още от второто, защото ми завещаха повече от половин шише, а аз си имам и още от моето.

Да, точно по това Lilly of the Dessert се бях загледала, май скоро ще го започвам, но нямам нужда от сваляне на килограми, дали ще остане скелет от мен? :roll: :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот annamaria » 29 Май 2015, 13:34

Хахаха :lol: Неее, май стигнахме до заключението, че не се отслабва от алоето. Може би само при тези, който са натрупали поради токсини, неработеща отделителна система и т.н.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот Fancy » 29 Май 2015, 14:35

annamaria написа:Хахаха :lol: Неее, май стигнахме до заключението, че не се отслабва от алоето. Може би само при тези, който са натрупали поради токсини, неработеща отделителна система и т.н.

Нали един от ефектите на детоксикацията е отслабване, иначе как ще разбереш, че си се детоксикирал иии да, повече енергия, въпреки че с това напрежение, едва ли някой може да се почувства енергичен, та... не знам какво да кажа :roll:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот annamaria » 01 Юни 2015, 16:13

Fancy, да ти кажа съм много нова в тези неща и не съм много наясно, но имаш право.
Просто си мисля, че се отслабва, защото само гелът е някаква новост в ежедневието ми и откакто го пия свалих, но другите ме обориха малко, а и това, че не пише на етикетите... :roll:
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Еликсирът Алое Вера - чудото на природата

Мнениеот nushi.kisyova » 02 Юли 2015, 09:50

Fancy, ти взе ли си от този гел, какво стана, как си с килограмите? :roll:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron