Доволни ли сте от техническата поддръжка на А1?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Доволни ли сте от техническата поддръжка на А1?

Мнениеот Пламена И. » 28 Дек 2019, 13:42

Много потребители се оплакват от услугите на А1. Аз пък искам да ги похваля. Освен мобилните услуги семейството ми ползваме кабелна телевизия и интернет на този оператор. На 24 декември сутринта установих, че домашния ми интернет е прекъснат. И тъй като пътувахме извън града за празниците, с мъжа ми решихме да се обадим за повредата след като се върнем. На 26 декември след обяд се прибрахме и съобщихме за проблема. Дежурните служители бяха много любезни и отзивчиви. Обещаха да пратят екип на следващия ден. Тъй като и двамата с мъжа ми бяхме на работа, уговорихме час след 18 ч. Момчетата пристигнаха в 18:30 и решиха проблема буквално за минути. Така действат екипите по поддръжката на А1 в Стара Загора. Вие имали ли сте проблеми по време на празниците? Как се справят техниците във вашия град? Ще ги похвалите ли или ще се оплачете? А на другите доставчици, например Виваком и Булсатком, добра ли е техническата поддръжка?
Пламена И.
 
Мнения: 164
Регистриран на: 07 Окт 2019, 11:23

Re: Доволни ли сте от техническата поддръжка на А1?

Мнениеот marchinko73 » 29 Дек 2019, 14:53

Не съм доволен нито от условията на А1, нито от поддръжката! Лошото е, че другите оператори са същата стока...
Аватар
marchinko73
 
Мнения: 440
Регистриран на: 22 Авг 2019, 10:00

Re: Доволни ли сте от техническата поддръжка на А1?

Мнениеот Мики Маус » 29 Дек 2019, 15:13

За А1 нищо не мога да кажа, но съм доволен от услугите на Виваком. Поддръжката им е супер! :+1:
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Доволни ли сте от техническата поддръжка на А1?

Мнениеот IvetooX » 29 Дек 2019, 17:25

Аналогично, но за Пловдив, бързо и адекватно. Не мога да кажа, че е евтино, но имам впечатление и от обслужването на пенсионери с минимални пакети, пак е адекватно. Така че, подкрепям, А1 се справят добре.
IvetooX
 
Мнения: 57
Регистриран на: 11 Фев 2018, 17:30

Re: Доволни ли сте от техническата поддръжка на А1?

Мнениеот iriny » 30 Дек 2019, 12:22

Телефонът ми е към А1, а интернетът и телевизията - на Булсатком. Доволна съм от обслужването и на двете фирми. Екипите на Булсатком също са много експедитивни при отстраняване на повреди.
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Доволни ли сте от техническата поддръжка на А1?

Мнениеот lyuta_chushka95 » 02 Яну 2020, 12:20

В големите градове сигурно имат дежурни екипи по празниците и повредите ги отстраняват бързо, но в малките градчета изобщо не е така. Може да чакаш и цяла седмица преди да ти оправят интернета.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55


Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта