Винетката ми е невалидна заради сгрешен номер. Какво може да се направи в случая?

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Винетката ми е невалидна заради сгрешен номер. Какво може да се направи в случая?

Мнениеот CekoVW » 17 Яну 2020, 12:09

Чух, че работели по въпроса със грешно въведените данни. Май щяло да има възможност за корекция. Хубаво е да го направят, щото хората се объркват. На мен ми се е случвало да напиша нещо на мейла примерно, после да го проверя поне 3 пъти и като го изпратя, чак тогава да видя грешката. Ми случва се!
CekoVW
 
Мнения: 27
Регистриран на: 14 Яну 2020, 15:58

Re: Винетката ми е невалидна заради сгрешен номер. Какво може да се направи в случая?

Мнениеот petyo62 » 20 Яну 2020, 16:06

CekoVW написа:Чух, че работели по въпроса със грешно въведените данни. Май щяло да има възможност за корекция. Хубаво е да го направят, щото хората се объркват. На мен ми се е случвало да напиша нещо на мейла примерно, после да го проверя поне 3 пъти и като го изпратя, чак тогава да видя грешката. Ми случва се!


Хич и не се надявай да стане! Те от такива балъци като мен печелят! :sad: Четох какво е казал Олег Асенов - тия дето сме объркали сме били пренебрежимо малък процент... За него може и да е така, ама за мен са си 100 лева чиста загуба! :thumbdown:
petyo62
 
Мнения: 222
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18

Предишна

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron