Влошване на астма след прием на Серетид

Влошване на астма след прием на Серетид

Мнениеот iliqnkaiogi » 07 Яну 2020, 19:23

Здравейте, от близо 20 години имам астма и мисля, че от началото пия Серетид. От 5-6 месеца продължавам да си го пия, но не се чувствам добре. Пулмолога ме вкара в болница, наля ме с метилпреднизолон и се оправих,ноооо....за 1 месец. Някой, приемащ медикамента Серетид да има влошения? Моля зя мнение.
iliqnkaiogi
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Яну 2020, 21:41

Re: Влошване на астма след прием на Серетид

Мнениеот Viktoriya11 » 08 Яну 2020, 09:42

Много вероятно вече не ви действа. Какво казва лекаря, има ли мнение по този въпрос?
Viktoriya11
 
Мнения: 45
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Влошване на астма след прием на Серетид

Мнениеот petyo62 » 08 Яну 2020, 11:03

Не може ли да Ви го сменят с друго лекарство за астма? Явно това не е удачно в случая...
petyo62
 
Мнения: 166
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 12:18


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с белодробни заболявания

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта