Работа от в къщи(Надомна работа) в MLM компания

Тук е мястото за вашата обява - купи, продай, размени!

Работа от в къщи(Надомна работа) в MLM компания

Мнениеот Венета.Николаева » 02 Фев 2020, 18:01

Ако обичаш бонуси,подаръци и искаш допълнителни доходи тази работа е точно за теб.
Обичаш да се гримираш,но и да изглеждаш естественно ще го постигнеш с нашите продукти.
Имаш здравословен проблем,но не икаш да приемаш химии решението ще е в твойте ръце.
Стани консултант и се радвай на всичко това.
Всеки който има интерес може да ми пише.
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14

Re: Работа от в къщи(Надомна работа) в MLM компания

Мнениеот mimeto96 » 03 Фев 2020, 10:48

Аз от доста време вече си търся подходяща работа... От вкъщи си е най-добре да работи човек. Какви са изискванията и какво по-точно трябва да правя?
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Re: Работа от в къщи(Надомна работа) в MLM компания

Мнениеот lyuta_chushka95 » 04 Фев 2020, 14:51

Това нещо като дистрибутор на козметични продукти ли е? От сорта на Ейвън и Орифлейм?
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Работа от в къщи(Надомна работа) в MLM компания

Мнениеот Венета.Николаева » 11 Фев 2020, 11:23

Здравейте фирмата е Тианде.Няма нищо ангажиращо,нищо задължаващо,с нищо не се обвързвате.Ако продавате -печелите.Всеки продукт има цени за консултанти и цени за клиенти.Разликата е чистата ни печалба,а тя не е никак малка.Не са жълти стотинки като другите подобни компаний.Отделно всеки продукт има точки,при събирането на определен брой за месеца получавате парични бонуси и подаръци.Ако решите да станете консултант ще ви регистрирам,ще ви направя онлайн офис,от където да си движите нещата.Има и хартиени каталози ако е по-удобно.Аз ще съм тук и ще ви помагам докато ви науча на всичко
Венета.Николаева
 
Мнения: 65
Регистриран на: 12 Ное 2019, 13:14


Назад към Търся/Предлагам

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта