Направих си социален експеримент и според него жените харесват поддържаните мъже

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Направих си социален експеримент и според него жените харесват поддържаните мъже

Мнениеот the100 » 04 Мар 2020, 14:34

Реших да си направя социален експеримент. Харесват се поддържаните мъже.
Интересно ми, как ще си обясните резултатите от екперимента.
the100
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Мар 2020, 14:30

Re: Направих си социален експеримент и според него жените харесват феминизираните мъже

Мнениеот Viktor.Ivanov » 04 Мар 2020, 22:10

Дали ви заглеждат, защото ви харесват или ви заглеждат, защото ви се чудят на акъла?
Ето това е много сериозен въпрос.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Направих си социален експеримент и според него жените харесват феминизираните мъже

Мнениеот lyuta_chushka95 » 05 Мар 2020, 12:04

Да бе! Точно тъй ще е! Ние жените вече тотално сме изперкали и почнахме да харесваме мъже в женски дрехи! Това пък как можа да ви хрумне?!
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: Направих си социален експеримент и според него жените харесват феминизираните мъже

Мнениеот the100 » 05 Мар 2020, 15:07

lyuta_chushka95 написа:Да бе! Точно тъй ще е! Ние жените вече тотално сме изперкали и почнахме да харесваме мъже в женски дрехи! Това пък как можа да ви хрумне?!


Леко феминизирания мъж винаги е бил съблъзнителен за жените. Чел съм за това и поп културата го е доказала.
Например Eлвис Пресли е имал женствени черти. Носил е розови ризи и се е гримирал.
В момента най-известната група в света BTS е феминизирана и жените я харесват.

Наблюдавал съм подобен ефект при мъжете. Един приятел беше харесвал момиче, което е tomboy. Tomboy e момиче, което се държи, като момче и се облича като момче.
the100
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Мар 2020, 14:30

Re: Направих си социален експеримент и според него жените харесват феминизираните мъже

Мнениеот zlati1459 » 05 Мар 2020, 16:00

Интересно ми е как предположихте, че ви харесват само поради факта, че са ви гледали? Съмнявам се в погледите да е имало възхита или страст. Никога не бих харесала такъв тип мъж, дори визуално, камо ли като партнъор ! А ншмате ли си други занимания , по-интересни, отколкото да си правите мини-социални експерименти?!
zlati1459
 
Мнения: 53
Регистриран на: 05 Ное 2019, 10:37

Re: Направих си социален експеримент и според него жените харесват феминизираните мъже

Мнениеот the100 » 05 Мар 2020, 22:02

zlati1459 написа:Интересно ми е как предположихте, че ви харесват само поради факта, че са ви гледали? Съмнявам се в погледите да е имало възхита или страст. Никога не бих харесала такъв тип мъж, дори визуално, камо ли като партнъор ! А ншмате ли си други занимания , по-интересни, отколкото да си правите мини-социални експерименти?!


Всяка жена харесва различен тип мъже. Не вярвам да са ме харесали абсолютно всички жени, които са ме видяли през този ден, но определено направих впечатление на някои от тях.
Продължителното гледане е знак за харесване, игрането с косата също е знак. Дори една да си остави телефона и се вторачи в мен.
Имам си други занимания, но имах свободно време и реших направя този социален експеримент.
the100
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Мар 2020, 14:30


Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта