Стичане на секрет в гърлото - на какво се дължи това?

Стичане на секрет в гърлото - на какво се дължи това?

Мнениеот Силвия.Ничева » 19 Апр 2020, 18:26

Здравейте, моля за съвет!На мой близък постоянно му се стича секрет в гърлото и предизвиква лека дразнеща кашлица. Нощем няма проблем, само през деня.Пие противоалергични таблети, капки за нос, но няма резултат. Моля, за мнение!
Силвия.Ничева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Апр 2020, 18:19

Re: Стичане на секрет в гърлото - на какво се дължи това?

Мнениеот Лош Холестерол 007 » 28 Апр 2020, 11:53

Силвия.Ничева написа:Здравейте, моля за съвет!На мой близък постоянно му се стича секрет в гърлото и предизвиква лека дразнеща кашлица. Нощем няма проблем, само през деня.Пие противоалергични таблети, капки за нос, но няма резултат. Моля, за мнение!


А дали става въпрос за алергия? Причините може да са други - хроничен синузит, ринит, който може да не е алергичен, а да е причинен от вируси или замърсен въздух. Според мен е необходима консултация със специалист.
Аватар
Лош Холестерол 007
 
Мнения: 394
Регистриран на: 20 Авг 2019, 15:48

Re: Стичане на секрет в гърлото - на какво се дължи това?

Мнениеот Мики Маус » 10 Юни 2020, 10:27

И аз мисля, че може да е от синузит или ринит. Имал съм подобен проблем.
Аватар
Мики Маус
 
Мнения: 304
Регистриран на: 23 Авг 2019, 10:49

Re: Стичане на секрет в гърлото - на какво се дължи това?

Мнениеот Bozhidar20 » 25 Мар 2021, 12:16

Здравейте, моето бебе на 10 месеца има същия проблем. Носът му е запушен. Има вътрешни секрети. Пръскам със стеримар, дърпам с аспиратор но почти нищо не излиза. Моля за съвет какво да правя, какво да му давам. Носът му е повече от два месеца така. Благодаря
Bozhidar20
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Мар 2021, 11:55


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани със Заболявания уши, нос, гърло (УНГ)

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron