Екзема или раково заболяване - мога ли да изпратя снимка

Екзема или раково заболяване - мога ли да изпратя снимка

Мнениеот халачева » 02 Май 2020, 22:38

Здравейте имам една голяма молба можете ли ако ви изпратя снимка да ми кажете на гърба на бащами има една рана.Която от определено време на сам не се затваря и около нея зачервяването вече е едно голямо петно..а от няколко дни на сам се появиха и нови обриви и зачервявания..Страхувам се да го откарам сега на лекар защото той е на 82г и в тази пандемия..Много ще ви бъда благодарна ако някой ми пише на имейл за да изпратя снимка.Благодаря а имейла ми е neli.halacheva@abv.bg
халачева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Май 2020, 22:25

Re: екзема или раково заболяване

Мнениеот Dr Violina Todeva » 04 Май 2020, 08:10

халачева написа:Здравейте имам една голяма молба можете ли ако ви изпратя снимка да ми кажете на гърба на бащами има една рана.Която от определено време на сам не се затваря и около нея зачервяването вече е едно голямо петно..а от няколко дни на сам се появиха и нови обриви и зачервявания..Страхувам се да го откарам сега на лекар защото той е на 82г и в тази пандемия..Много ще ви бъда благодарна ако някой ми пише на имейл за да изпратя снимка.Благодаря а имейла ми е neli.halacheva@abv.bg

Здравейте!

Върнах ви отговор на е-мейла.

С уважение,
д-р Тодева
д-р Виолина Тодева
Специалист Дерматология, Венерология и Естетична Дерматология
www.todeva.com
violina@todeva.com
+ 359 88 7 851 865
Аватар
Dr Violina Todeva
Модератор
 
Мнения: 3295
Регистриран на: 29 Мар 2011, 14:41

Re: Екзема или раково заболяване - мога ли да изпратя снимка

Мнениеот Елена1 » 14 Фев 2022, 09:55

Здравейте!

Майка ми е на 81 год. и преди около седмица на дясното й бедро горе се появи кафеникаво петно,което започна да расте.
Майка ми претърпя операция преди 4 месеца на бедрото,поради счупване на бедрената кост.В началото се залежа , но впоследствие започна да става и да ходи по 3 пъти на ден. По кожата й няма никакви други белези,освен това петно близо до гениталиите ,което се появи наскоро.От 2 дни го пръскам с цикатридина спрей и стана малко по-тъмно..
Ще си позволя да Ви изпратя снимка.

Благодаря Ви предварително!
Хубав ден и бъдете здрава!
Прикачени файлове
IMG_12.jpg
Това е петното, за което Ви пиша по-горе.
IMG_12.jpg (155.41 KiB) Прегледано 570 пъти
Елена1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Фев 2022, 09:29

Re: Екзема или раково заболяване - мога ли да изпратя снимка

Мнениеот Елена1 » 14 Фев 2022, 10:02

Моля да ме извините,но не оставих email за обратна връзка: eli_tn1@abv.bg
Хубав ден,
Елена
Елена1
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Фев 2022, 09:29


Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта