Как да изберем парфюм за лятото?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как да изберем парфюм за лятото?

Мнениеот hideboom » 07 Фев 2022, 14:42

Каква е разликата между летните и зимните аромати

Лятото е време за приключения на открито, барбекю, коктейли и плажни дейности, а парфюмът ви трябва да е израз на начина ви на живот. Също така е важно да промените ароматите в зависимост от сезона, тъй като ароматите обикновено са силно повлияни от температурата. Топлината кара аромата да се изпарява по-бързо; ето защо летни и зимни аромати се различават.

Ако ароматът е твърде силен, през лятото може да стане неприятен. Без съмнение ароматите през по-топлите месеци трябва да са по-леки и освежаващи, за разлика от зимните аромати, които са наситени и топли. Този сезон е основно за аромати, които са женствени и ефирни, като цитрусови плодове, зелени чайове и флорални мотиви като жасмин и тубероза.

Маркови парфюми на наистина добра цена
Вярваме, че красотата и стилът трябва да са общодостъпни и всеки да има право и възможност да изглежда възхитително в ежедневието си. Ето защо предлагаме оригинални парфюми на страхотни цени – при нас се натъквате на чести промоции, актуални оферти и акции. Предлагаме възможността на своите клиенти да пазаруват оригинални парфюми без опаковка на много добри цени. Всички продукти, налични в ароматния асортимент на онлайн магазина, са маркови и 100% оригинални.

Как да изберем подходящ парфюм
Парфюмното изкуство е строго субективно – един аромат може извънредно много да се хареса на едни, а други да предпочитат съвършено различен парфюм. Съществуват, обаче, някои общовалидни насоки при покупката на подходящия аромат.

• Закупувайте винаги стоки с гаранция за произход, качество и 100% автентичност;
• Тествайте върху кожата си определен аромат, за да усетите как съдържанието му ще се развие във времето и дали ще пасне на личния ви стил;
• Пазарувайте по сходство – изпробвайте аромат, който е от същото парфюмно семейство като някой, който вече много харесвате;
• Ако сте почитатели на дадена благоуханна марка, то заложете на друг аромат от колекциите й;
hideboom
 
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Май 2021, 17:33

Re: Как да изберем парфюм за лятото?

Мнениеот Zvetlenie » 04 Май 2022, 12:18

Благодаря за толкова полезна публикация!
И аз отдавна си мечтая за Creed. Наскоро реших да се почерпя и взех това. Мисля, че това е добър аромат за пролет/лято. Никога не съм имала такъв аромат и толкова устойчив парфюм. Винаги получавам много комплименти, когато съм с него.
Zvetlenie
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Май 2022, 11:41


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта