Парене в интимната област (влагалище и анус)

Парене в интимната област (влагалище и анус)

Мнениеот Лили95 » 18 Мар 2022, 20:23

Имам парене в ануса което се простира чак към опашката чувствам самата кожа като възпалена и болезнена все едно е намазано с люта чушка парене то е и към влагалището дискомфортно е при ходене стоене седене абе постоянен дискомфорт. Бях на гинеколог (голям брой увеличени левкоцити и нормално количество лакто а или) бях на невролог предположи невропатични болка изписа ми линофор но не можех да го пия дълго защото ми ставаше зле от него пк и полза не видях Бях и на хирург Няма хемороиди фисури.. Нищо не се напипа той предположи че см възпалила лигавицата с неподходяща храна и изписа цикатридина. Имам и парене при уриниране ако не см изпила 2л вода почва страхотно парене (имам вече хроничен цистит) според личния ми лекар цистит не се лекувал той си е За цял живот затова си предписах сама ципрофлоксацин и чакам резултат. Благодаря на всеки направил си труда да изчете дългият ми и заплетен пост.
Лили95
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Мар 2022, 20:02

Re: Парене в интимната област (влагалище и анус)

Мнениеот Violetta » 18 Мар 2022, 20:46

Гъбички? Възможно ли е да са гъбички?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Парене в интимната област (влагалище и анус)

Мнениеот Лили95 » 18 Мар 2022, 20:47

Нищо не се изолира на микробиологията при гинеолога :roll:
Лили95
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Мар 2022, 20:02

Re: Парене в интимната област (влагалище и анус)

Мнениеот Лили95 » 18 Мар 2022, 21:34

Има ли вероятност на микробиологията да не са хванати всички паразити? (кожно няма нищо видимо)
Лили95
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Мар 2022, 20:02

Re: Парене в интимната област (влагалище и анус)

Мнениеот ansam » 22 Мар 2022, 14:37

Аз съм с хроничен цистит от 25 години, няма такава мъка. Лятото не се къпя в морето, за басейн дума да не става изобщо... Бях се докарала до 10-12 инфекции годишно, което на практика си е всеки месец антибиотик... Пречи ми на живота, пречи ми на секса, на всичко. Моята гинеколожка ми препоръча да опитам с Уростим - това е ваксина, която се пие три месеца последователно (хапчета са, български и не са скъпи, мисля, че курсът от трите месеца излиза под 50 лв.) Още първата година усетих промяна, примерно се разболях 6-7 пъти. На втората 3-4 и така досега. Броя си месеците в календара без цистит. Пия Уростим всяка пролет и есен и няма да го спирам, направо ми промени живота.
ansam
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Ное 2018, 11:35

Вагинални гъбички???

Мнениеот Лили95 » 22 Мар 2022, 19:00

Въпроса ми е може ли от вагинални гъбички да имаш усещане за парене и в аналната област
Лили95
 
Мнения: 7
Регистриран на: 18 Мар 2022, 20:02

Болка и парене в интимната област

Мнениеот Карина8 » 04 Апр 2022, 18:24

От 4 месеца имам пареща болка в интимната област (клитор срамни устни влагалище анус) та чак до опашната кост. Лекувам бактериална вагиноза но не вярвам всичко това да е от нея имам Болка и парене при уриниране. Бях на хирург не напипа хемороиди или фисури бях и на невролог каза невропатична болка и писаха ми линофор от който ми ставаше зле без да ми направят изследване. Въпроса ми е може ли да е от претиснст нерв всички тези оплаквания или от уро инфекция или на какво може да се дължи и км какъв лекар да се обърна?
Карина8
 
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Мар 2022, 08:58

Анално изгаряне

Мнениеот Карина8 » 29 Апр 2022, 07:59

На какво се дължи болезнено то парене в ануса ако няма наличие на хемороиди и фисури?
Карина8
 
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Мар 2022, 08:58

Болка в гениталната област

Мнениеот Карина8 » 14 Юни 2022, 23:30

Може ли при бактериална вагиноза и кандида да има постоянни нетърпима болка и в ануса и като цяло болката се усеща навсякъде в генеталите.
Карина8
 
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Мар 2022, 08:58

Кандидоза и бактериална вагиноза

Мнениеот Карина8 » 28 Юни 2022, 19:54

При кандидоза albicans и бактериална инфекция gardnerela (във влагалището) имали алтернативно лечение. И възможно ли е да засягат и аналната област да се чувства болка и парене? Има парене и при уриниране. Изпих вече доста хапчета ☹️☹️☹️
Карина8
 
Мнения: 7
Регистриран на: 31 Мар 2022, 08:58

Следваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с кожни и венерически болести

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта