Високо кръвно налягане, бръмчене в ушите, отпадналост - Здравен казус

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Високо кръвно налягане, бръмчене в ушите, отпадналост - Здравен казус

Мнениеот EkoClub » 29 Дек 2022, 20:42

Добър вечер,

Казвам се Вальо. От известно време не се чувствам добре. Няколко пъти ходих по лекари, направих редица изследвания и никой не може да каже какво ми е. Надявам се че някой от вас ще може да ми помогне със съвет или насока. Благодаря ви!

Симптоми:

Нямам омазняване на кожата. Високо кръвно налягане(145/88). При високо кръвно имам болки във вените, с усещане, че са стеснени. Бръмчене в главата, усилващо се при ходене. Леки болки в червата. Отпадналост.

Вальо
EkoClub
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Дек 2022, 20:40

Re: Високо кръвно налягане, бръмчене в ушите, отпадналост - Здравен казус

Мнениеот varlam » 29 Дек 2022, 23:59

Висок холестерол??
varlam
 
Мнения: 205
Регистриран на: 08 Апр 2011, 15:55

Re: Високо кръвно налягане, бръмчене в ушите, отпадналост - Здравен казус

Мнениеот NikolaGM » 03 Яну 2023, 22:52

Здравейте,От известно време аз имам същия проблем,като изследванията за холестерол са ми добре, единствено хормоните свързани с щитовидната жлеза ТАТ И МАТ са повишени ,като ТАТ е доста завишен,но след преглед при ендокринолог каза ,че всичко е наред с щитовидната жлеза и няма поводи за притеснение.Все пак аз продължавам ,да имам шум в ушите ,завишено кръвно и останалите симптоми ,който сподели Вальо :(
NikolaGM
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Яну 2023, 22:41

Re: Високо кръвно налягане, бръмчене в ушите, отпадналост - Здравен казус

Мнениеот AnnF » 10 Ное 2023, 20:47

При повишено налягане капсулите Tonuplex винаги ми помагат. Сега ги пия на курсове за профилактика, 2 пъти годишно в продължение на 2 месеца. Аз съм хипертоник с опит, опитах много различни средства и методи, но само с Tonuplex се чувствам здрава. Средството надеждно стабилизира кръвното налягане с помощта на три ценни компонента: екстракт от olive leaf, japanese knotweed root, gymnema sylvestre. Капсулите помагат за нормализиране на кръвното налягане, възстановяване на здравословните функции на сърдечно-съдовата система и предотвратяване на сериозни усложнения. Опитайте, сигурна съм, че ще останете доволни.
AnnF
 
Мнения: 6
Регистриран на: 12 Юли 2022, 09:35


Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 3 госта

cron