Лазерна епилация за шия

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Лазерна епилация за шия

Мнениеот StudentAcademy » 03 Апр 2024, 03:10

Здравейте приятели.

Аз съм мъж. На 39 години осъзнавам, че имам проблем с врастналите косми в тази област, което често ме прави чувствителен и неудобен. Разбирам, че това е въпрос, който може да изглежда необичаен за мъж, но за мен е важно да се грижа за своето удобство и самочувствие.

Мотивацията ми за тази стъпка е двойна. Първо, искам да се освободя от досадните проблеми, които врастналите косми предизвикват в тази област. Вярвам, че лазерната епилация е ефективен начин да се справя с този проблем и да имам по-гладка и безопасна кожа в този район.

Второ, вярвам, че грижата за себе си е важна част от самоприемането и увереността. Изпълнен съм със самочувствие в решението си да избера тази процедура, защото вярвам, че заслужавам да се чувствам комфортно и уверен в собствената си кожа.

Въпроса ми е колко ще трае ефекта след пълния курс процедури. Доколкото чета в интернет има вероятност да е от една до две години.
StudentAcademy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Апр 2024, 03:05

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта