Връзка с жени с деца

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Жени с деца

Мнениеот Genoveva » 28 Мар 2012, 16:26

ovagimyan написа:А какво се прави според вас, ако си женен с дете? И жената до теб мисли:
"Няма смисъл от тази връзка, но нямам сили да го оставя. На няколко пъти правихме опити да се разделим и не можем. Въздухът ми буквално спира всеки път, когато той повдигне темата. Много пъти ми е казвал да го оставя, защото колкото и да иска не може да ми даде това, което заслужавам. Не искам да го губя, не мога и да бъда с него. В момента най-голямата ми мечта е да заспя и да се събудя до него на сутринта, но това не може да стане... "

Това за мен не е вариант, не мога да си лягам до някой, към който не изпитвам никакви чувства. Това не е семейство, там където всичко отдавна е изгоряло, няма и помен от това, каквото е било. Не мерси не искам такъв брак. Готова съм за заспивам сама всяка вечер и да се събуждам сама пред това да бъда до човек към, който не чувствам нищо.
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Жени с деца

Мнениеот borisov87 » 03 Яну 2013, 15:59

Въпросът тук е доста труден, не ми се е случвало такова нещо досега че да оценя реално ситуацията, тк има много фактори от който зависи, за това не мога да отговоря конклретно на въпроса
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Жени с деца

Мнениеот hristinara » 20 Фев 2013, 17:07

Има много широкоскроени мъже, за които не е проблем да обичат жена с дете/деца...Всичко е до усещане и не всеки има нравствената сила да полага грижи за чуждо дете, но тези, които я притежават са безценни...аз познавам такива мъже
hristinara
 
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:15

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Prolet8 » 25 Фев 2013, 17:45

Наистина, ако си широкоскроен, искрено влюбен, ще се примириш и с това! Ще го отгледаш като свое собствено, щом обичаш жената и искаш да си с нея, трябва да се отнасяш добре и с детето.
Prolet8
 
Мнения: 112
Регистриран на: 22 Фев 2013, 21:31

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот BRI » 26 Фев 2013, 11:55

Има ли значение...дали жени с деца или изобщо жени с минало срещат мъжете? Ако чувстват, че има бъдеще, то миналото не трябва да му пречи.
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Kaya » 19 Ное 2014, 16:14

Много често се случва това напоследък, прави ми впечатление,че и много от майките са склонни някак си да позабравят детето си в името на новата връзка, толкова ли им пречи на мъжете,че жената има дете?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Andrey » 25 Ное 2014, 11:29

Децата не трябва да се приемат като тежест, а като още една радост, не би ми натежало ако жената до мен има дете, но разбира се ще е по-сложно с виждания и т.н. и все пак трябва да сме наясно,че ще бъдем винаги на второ място, ако сме попаднали на добра жена. :D
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Pipilota » 28 Ное 2014, 10:12

Абе един мъж си мисля, че ако обича някоя жена няма да се чуди тя ся с дете ли е без дете ли е, а ще се отдадат на чувствата си. Пък ако има малко сила и разум - ще си гледа "доведеното" дете и това е, лошо няма ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Andrey » 24 Юни 2015, 10:57

Pipilota написа:Абе един мъж си мисля, че ако обича някоя жена няма да се чуди тя ся с дете ли е без дете ли е, а ще се отдадат на чувствата си. Пък ако има малко сила и разум - ще си гледа "доведеното" дете и това е, лошо няма ;)

Точно, няма значение, децата са си богатство. Но има много случаи, при които по-скоро старите хора не приемат да имат "чужди" внуци, и от там идва голямото напрежение.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот silver933 » 01 Юли 2015, 13:28

Не съм излиза с жена с деца, но предполагам, че единствения проблем ще е в запознаването на мъжа с децата и разбира се ангажимента, който има майката към детето си, което е нормално.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта