Връзка с жени с деца

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Bass » 07 Юли 2015, 10:32

Четох на първата страница за разни орлици, врабчета, сори, ама не ми се скролва цялата тема.

Направо как ги усещам нещата: ако някога ми се случи (макар, че сегашната ми приятелка си е ок и не ми се ще да я сменям :mrgreen: ), не виждам проблем. Ако жената е от тези, които те карат да превъзмогнеш себе си, тогава няма място за его, за имоти, наследства и там каквото. Това е. Играеш или не играеш ;)
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Andrey » 07 Юли 2015, 10:48

Ами някой като е толкова ограничен да не може да приеме чуждо дете ... то е ясно, че всеки изпитва по-голяма обич към собственото, но не всичко са имоти и имане. Тъй че не виждам къв може да проблемът.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот silver933 » 09 Юли 2015, 10:50

Andrey написа:Ами някой като е толкова ограничен да не може да приеме чуждо дете ... то е ясно, че всеки изпитва по-голяма обич към собственото, но не всичко са имоти и имане. Тъй че не виждам къв може да проблемът.

В началото се приема, ама с времето си мисля, че няма да става по-добре, а появи ли се собствено дете то първото (чуждото) винаги ще си остане такова.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот magda » 09 Юли 2015, 12:14

silver933 написа:
Andrey написа:Ами някой като е толкова ограничен да не може да приеме чуждо дете ... то е ясно, че всеки изпитва по-голяма обич към собственото, но не всичко са имоти и имане. Тъй че не виждам къв може да проблемът.

В началото се приема, ама с времето си мисля, че няма да става по-добре, а появи ли се собствено дете то първото (чуждото) винаги ще си остане такова.

Ужас, не мога да си представя подобна ситуация, но смята, че не бих постъпила по този начин, независимо от обстоятелствата!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот fairy » 03 Фев 2016, 15:35

Не приемеш ли детето, връзката с жената/мъжа е обречена. Ако пък детето не те приеме, съвсем!
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот mix_twix » 10 Май 2016, 14:58

fairy написа:Не приемеш ли детето, връзката с жената/мъжа е обречена. Ако пък детето не те приеме, съвсем!

С тва не мога да се съглася, много идиоти са готови да зарежат детето в името на новата любов.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот penelopa » 10 Май 2016, 15:30

Всички връзки са сложни и няма значение дали е с дете или без. Всичко е в главата ни и начина на възприемане на нещата. Мен лично не би ми попречило да имам връзка с мъж с дете. Щом ми допада и държа на него, значи ще се старая и детето да ме приеме. Не знам как гледат мъжете на подобна ситуация, но мисля, че сериозните и здравомислещите не възприемат детето като пречка и ако държат да са с такава жена, то не би трябвало да е проблем за тях.
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Локумът » 10 Май 2016, 15:36

ми аз имам връзка с жена с деца и съм много добре. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Майтапа настрана, не трябва да е пречка, децата растат и бързо излитат от гнездото тъй че заради децата се ограничавате е тъпо. Действие и пълен напред.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот klara » 11 Май 2016, 09:28

Не знам защо хората от по-старото поколение като чуят, че синът им или дъщеря им са се хванали с такъв човек, откачат. Майката на един познат чак го заплаши да го лиши от наследство! Не го проумявам. Вместо да се радваш, че детето ти е щастливо и е намерило начин да се чувства добре, ти му вгорчаваш отсякъде живота!
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Връзка с жени с деца

Мнениеот Pipilota » 16 Май 2016, 13:44

klara написа:Не знам защо хората от по-старото поколение като чуят, че синът им или дъщеря им са се хванали с такъв човек, откачат. Майката на един познат чак го заплаши да го лиши от наследство! Не го проумявам. Вместо да се радваш, че детето ти е щастливо и е намерило начин да се чувства добре, ти му вгорчаваш отсякъде живота!

Защото тези хора са научени, че тяхната кръв и тяхното семейство е по-важно и не бива да се смесват. А и смятам, че те не ценят така живота, за тях детето е едно от многоото.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта