Неприкосновена ли е мъжката територия във форума

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Неприкосновена ли е мъжката територия във форума

Мнениеот cheap&chic » 26 Яну 2012, 17:48

Привет, ухото ми още пищи и нещо не е наред след инфекцията, но ето, че предпочитам да използвам здравния формум, за да ви питам съвсем друго нещо :) просто забелязах, че тук пишаъ и четат интелигентни хора с интересен поглед върху човешката психология и отношения. темата, която ме вълнува от доста време е мъжката територия, като неприкосновено за жените "място" и "време". това, което ми е крайно необяснимо и интересно е защо мъжете я използват за да ни дразнят, най-вече да я разлистват, изтръскват и простират в наше присъствие? пример: ако се води разговор за групов секс със сто и единадесет жени, всеки мъж, дори и най-верния и сериозния, ще се изяви, дори само и само да се увери, че не е изгубил духа си на ловец, сериен и масов. аз това добре го разбирам, като механизъм, нямам нищо против, наясно съм с природните дадености и тяхната неизбежност. например, направи ми впечатление, как в темата "бихте ли простили изневярата" имаше един господин, който искренно се забавляваше, с нашата (женската) лакомия към шопинга и този тип купено внимание и глезене, като невероятен довод за прошката на изневярата. там също, на анкетата мнозинството жени бяха отбелязали "ще простя, ако мъжът си струва". дали мислите, че става въпрос за струване в размер на банкова сметка, мъже, ми е много интересно? знам, че това изглежда съвсем друга тема, но сега ще покажа връзката. това е нивото на общуването между двамата партньори във връзката. например, аз държа на уважението и се питам уважително ли е да се водят разговори от чисто мъжка територия в дамско присъствие? и обратно, междувпрочем. една жена в един такъв разговор, според мен, трябва да замълчи да не критикува или дава мнение, нали? а дали изобщо им е местото на тези разговори там? А ако партньорът ми изневери и премълчи това, засипвайки ме с подаръци, за мен дали няма да е по-важно общуването и това да ми довери дори грешката си? и доста се разфилософствах, затова накрая ще споделя един факт, който ме развеселява и това е, че тук в секцията за мъжки теми, пишат и четата повече жени, отколкото мъже в секцията с женски теми...:) какво мислите и за този факт ;) мерси!
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Мъжката територия

Мнениеот boriskarlov » 26 Яну 2012, 20:54

cheap&chic написа: ще споделя един факт, който ме развеселява и това е, че тук в секцията за мъжки теми, пишат и четата повече жени, отколкото мъже в секцията с женски теми...:) какво мислите и за този факт ;) мерси!

Отдавам го на просто и чисто любопитство, без никакви комерсиални елементи:)
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Мъжката територия

Мнениеот Memento » 29 Яну 2012, 17:13

boriskarlov написа:
cheap&chic написа: ще споделя един факт, който ме развеселява и това е, че тук в секцията за мъжки теми, пишат и четата повече жени, отколкото мъже в секцията с женски теми...:) какво мислите и за този факт ;) мерси!

Отдавам го на просто и чисто любопитство, без никакви комерсиални елементи:)


Във форума пишат повече жени отколкото мъже, може би на това се дължат тези факти :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Мъжката територия

Мнениеот ogi-smile » 04 Фев 2012, 12:09

А може би, защото жените, наистина не знаят какво искат мъжете... Страхуват се от собствените си представи и искат да видят в действителност какво се случва в мозъка, душите, сърцата им....
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Мъжката територия

Мнениеот Memento » 04 Фев 2012, 16:17

ogi-smile написа:А може би, защото жените, наистина не знаят какво искат мъжете... Страхуват се от собствените си представи и искат да видят в действителност какво се случва в мозъка, душите, сърцата им....


:D :D :D
Какво искат жените, този екзистенциален въпрос сме го чували хиляди пъти ... сега се оказва, че и жените не знаят какво искат мъжете! Някой изобщо знае ли кой какво иска???!! :D
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Мъжката територия

Мнениеот SatanicMalfunctions » 05 Фев 2012, 18:18

ogi-smile написа:А може би, защото жените, наистина не знаят какво искат мъжете... Страхуват се от собствените си представи и искат да видят в действителност какво се случва в мозъка, душите, сърцата им....

Има определена нужда от кадърен преводач!
Изображение
SatanicMalfunctions
 
Мнения: 79
Регистриран на: 03 Юни 2011, 16:26

Re: Мъжката територия

Мнениеот cheap&chic » 02 Мар 2012, 19:39

имаме нужда да си казваме повече и по-директно нещата. колкото и да сме бъгясали, все можем да се разберем, смятам :) колкото до изначалната тема, сега гледам, е много тъпа :D
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Мъжката територия

Мнениеот krasko » 28 Мар 2012, 11:52

cheap&chic написа:имаме нужда да си казваме повече и по-директно нещата. колкото и да сме бъгясали, все можем да се разберем, смятам :) колкото до изначалната тема, сега гледам, е много тъпа :D

:lol: :lol: :lol:
Това си е чиста проба любопитство за мен :) Може би поне за миг искате да надникнете в света на мъжете и да радберете какво ги вълнува, какво им харесва, но така, както са го споделили в разговор между мъже, защото определено има разлика :mrgreen:
krasko
 
Мнения: 38
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:21

Re: Мъжката територия

Мнениеот Камелия » 28 Мар 2012, 12:03

Гледам да не навлизам в мъжката територия защото тя е запазена само за мъже.Уважавам мъжките хобита и се радвам, че мъжът ми уважава и моите като жена. Разбира се имаме и такива,които споделяме заедно, но понякога и двамата усещаме нуждата да се уединим със своите си приятели.
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Мъжката територия

Мнениеот cheap&chic » 29 Мар 2012, 14:37

Камелия написа:Гледам да не навлизам в мъжката територия защото тя е запазена само за мъже.Уважавам мъжките хобита и се радвам, че мъжът ми уважава и моите като жена. Разбира се имаме и такива,които споделяме заедно, но понякога и двамата усещаме нуждата да се уединим със своите си приятели.

точно за това говорих, Камелия. аз гледам да не водя "диалог" за това, че си правя антицелулитен масаж, и, съответно - очаквам чисто мъжките теми също да се "уединяват". защо аз не им се перча с начинанията си да имам по-хубав... да го кажем ханш, а мъжете ми се перчат с плановете си за секс екскурзия, или проведената такава, например? защо не си говорим за сецесион, кулинария или някое театрална представление...наскоро направих грешка и се включих с "експертно" мнение в чисто мъжки разговор, но вече имам опита и следващия път просто ще седна на 15-20 метра разстояние или ще си мълча :) изглежда жените просто сме по-тактични :)
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта