Комплексар ли е българският мъж

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Българският мъж

Мнениеот Memento » 15 Фев 2012, 12:05

d_2 написа:
Memento написа:Та мисълта ми е, страда ли самочувствието на българина на международната сцена, объщате ли внимание на тези предразсъдъци или сте първо мъж а след това българин?


Не мисли, че на българския мъж му липсва самочувствие. Нещо повече смятам, че увереността му е в повече и доста често граничи с арогантност и простотия. Искам да уточня, че тук имам в предвид масата. Разбира се не при всички е така. Аз познавам много изключения, но когато говорим за прототипи за съжаление поведението на масата оказва най-голямо влияние.


Самочувствието за което говориш според мен е привидно, маска сложена за пред обществото, вътрешно масово хората се неуверени и слабохарактерни. Смиреното мислене е генетично предавано от поколения на поколения, от 13 века държава повече от 7 века българина е бил роб няма от къде да дойде това самочувствие.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Българският мъж

Мнениеот Бай Атанас » 15 Фев 2012, 14:21

Страхотен коментар, иде ми да си бия един шамар :)
Сегашните български мъже са абсолютни льольовци, без самочувствие, криещи се зад ниските си заплати и обвиняващи всички жени в материализъм. А едно време какви мъже имаше, какви секс машини бяхме....А сега ниска потентност вършее навред. Българския мъж не може да го вдигне, ако не изпие поне 3 ракии и не удари по масата с юмрук. Обезкосмени, лакирани и гелосани манекени - те това са сега. ? изречения не може да напише на кирилица, инак в чалготеката БАТ ЦАР. А днешните 20 годишни келеши ? Ми те по-големи мъже от 30 годишните бре - тати му купил баварка, защотот синковеца успял да завърши дасколо - СМЯТАЙ. Знаят цената на всичко, но не и неговата стойност.
Аватар
Бай Атанас
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Фев 2012, 18:02

Re: Българският мъж

Мнениеот ogi-smile » 16 Фев 2012, 12:10

Комплексари ли са българските мъже?
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Нека прочетем това и се замислим... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
", Повечето мъже мислят, че мястото на жената е до печката, да не се показва много и най-важното ДА НЕ ИСКА АМА НИКАКВИ ПАРИ. Да живее от подаяния, мъжа й като се прибере вечер и като я пребие от бой след поредният запой в кръчмата - тя да бъде благодарна, че не я е изхвърлил от къщи едва ли не. Това е идеала за жена на българския мъж (бай Ганьо).
До гуша ми дойде да слушам, че всички жени сме били **** и сме се интересували само от пари. Ако мъжа се интересува от пари него това какъв го прави?! По пътя на логиката. Мисля си, че при други обстоятелства, в друга държава, с други заплати, с наличие на работа - мисленето на българските мъже нямаше да е такова. Когато чуеш подобни думи от един мъж, първото нещо, което ти идва на ум е: липса на средства (което озлобява още повече), страхотни комплекси и яд, че готината какичка е отишла при някой дето й е подарил едно цвете, а не е псувал наред как всички български жени били ****...А защо парите са тооолкова важни за жената? Защото наличието на пари предполага самочувствие в един мъж и липса на комплекси и злоба. Аз не съм чула финансово стабилен мъж да плюе змии и гущери по всички жени. Пародкс... А когато чуеш някой такъв мъж да ругае цялото женско съсловие - какво точно трябва да правиш с него?! Не е ли по-добре да отидеш при някой здраво стъпил на краката си, който няма да обижда теб и цялата ти рода по женска линия до девето коляно?! Ами жената, дори да не му ще парите - само като го чуе що за простотии бълва ще си плюе на петите и ще бяга колкото се може по-далеч!"
АМИ СЕГА!!!! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Аватар
ogi-smile
 
Мнения: 284
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:05

Re: Българският мъж

Мнениеот ovagimyan » 17 Фев 2012, 12:55

Самочувствието и българският мъж!!!!
Самочувствието е начинът, по който се чувстваме и мислим за себе си и начинът, по който се справяме с мнението на другите около нас. Самочувствието е пътят, по който преценяваме себе си и своите възможности, а именно нашето себеусещане и самоосъзнаване, къде се поставяме сред масата, в града, в държавата, в света. Това са фактори, които неминуемо дават отражение на самочувствието ни, особено мъжкото. Защо мъжкото? Защото мъжете са по-податливи на влиянието на тези фактори и са по-склонни да оставят незавършен, непълен и неизграден човешкият си образ, в стремежа си да се впишат в нечий чужди стереотипи, вместо да се опитат да намерят баланса в тях самите.
Пример: младо семейство с дете, което живее в България. Всеки изминал ден се борят с българската действителност, с малките ежедневни проблемчета, които съпътсват едно семейство – но те са толкова малки, колкото са погледнати през лупата на българската дейтвителнист, всеки един малък проблем всъщност изисква голяма борба, време, нерви. Хората са подтиснати, депресирани и репресирани от мацинствата, от държавността, от законите, които би трябвало да ги защитатват, да са буталото към прогреса. Накрая става така, че те обръщат всичко, което се е натрупало, цялата негативна енергия и агресия към самите себе си и самата държава се оказва само-разрушителя на собствената си изграждаща единица – семейството. За да се съхранят като семейство, тези млади хора избягаха и сега живеят, градят и дават поколение в друга родина, в един различен свят. Те няма да се върнат.И по-просто мога да го кажа, мъжът беше почнал да бие жена си, да я обижда, да я унижава, но откакто заминаха, той се промени коренно и вече са едно много по- по-щастливо семейство.
ovagimyan
 
Мнения: 164
Регистриран на: 05 Апр 2011, 19:40

Re: Българският мъж

Мнениеот genata76 » 28 Мар 2012, 16:47

Не се чувствам комплексиран по никакъв начин от това, че съм българин! Смятам, че съм стойностен човек и това далеч не зависи от мястото, където съм се родил. Нямам претенции жена ми да стои до печката, а напротив - радвам се, че се развива в сферата, в която работи. Имам прекрасно семейство - красива и умна жена, две сладки дечица и съм безкрайно щастлив от този факт. Дай Боже всекиму ;)
genata76
 
Мнения: 27
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:35

Re: Българският мъж

Мнениеот Saiman » 28 Мар 2012, 22:49

Какви комплекси ? Какво е това а? Нема такова животно не го познавам. :D :D :D :D Истинския мъжкар е без комплекси, е малко ме дразни коремчето но не ми е комплекс.Чувствам се прекрасно и съм горд български мъж без комплекси.Мисля че мъжете се комплексират от невъзможността да си намерят мадама, колата му била скапана,не може да общува свободно в по голяма компания,слаба психика,все някой друг му е виновен,обикновенно си избива комплексите върху по слабия пол когато и където може.Не ми пука каква кола карам,нямам проблеми с общуването,имам прекрасна жена, детето ми е прекрасно като слънчице,е какво му трябва на човек.Българския мъж е истински ако няма комплекси.
Saiman
 
Мнения: 26
Регистриран на: 09 Фев 2012, 22:44

Re: Българският мъж

Мнениеот elena » 29 Мар 2012, 08:38

Saiman написа:Какви комплекси ? Какво е това а? Нема такова животно не го познавам. :D :D :D :D Истинския мъжкар е без комплекси, е малко ме дразни коремчето но не ми е комплекс.Чувствам се прекрасно и съм горд български мъж без комплекси.Мисля че мъжете се комплексират от невъзможността да си намерят мадама, колата му била скапана,не може да общува свободно в по голяма компания,слаба психика,все някой друг му е виновен,обикновенно си избива комплексите върху по слабия пол когато и където може.Не ми пука каква кола карам,нямам проблеми с общуването,имам прекрасна жена, детето ми е прекрасно като слънчице,е какво му трябва на човек.Българския мъж е истински ако няма комплекси.

Ей така ви харесвам, това е приказка :) И аз не мисля, че българския мъж като цяло е комплексиран! Комплексари има навсякъде, независимо от народността им. Това си опира до психика и характер, и до нищо друго. А с това, което е написал ovagimyan въобще не съм съгласна - мъжа започнал да бие жена си, защото виждате ли живеят в България. Пълни глупости! Не понасям мъже, които посягат на жените си, независимо от обстоятелствата :x Ето това е истински комплексар - не се е справил с нещо, накривила му се шапката и решил да си го изкара на най-близкия си човек... Съжалявам, но не разбирам такива постъпки!
Обичам мъжа си и се радвам, че съм извадила такъв късмет с него :D Хем си е мъжкар, хем и романтичен - той ми е най-силната опора в живота. А за коремчето, няма какво да коментираме ;) Почти всеки си има и какво от това, на мен лично не ми пречи :D
elena
 
Мнения: 76
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:28

Re: Комплексар ли е българският мъж

Мнениеот hristinara » 20 Фев 2013, 14:24

Не смятам, че българският мъж е комплексар...Мъжете се делят на истински и комплексари, независимо на кое място от земното кълбо са се родили. И в България е така. Може би покрай отънелия джоб... има доста българи с комплекси, но има и много истински и силни мъже, които знаят какво искат и не се поддават на комплекси.
hristinara
 
Мнения: 33
Регистриран на: 20 Фев 2013, 14:15

Re: Комплексар ли е българският мъж

Мнениеот VirtualBusiness » 24 Фев 2014, 11:25

Българският мъж не е комплексар, той пази в себе си някои от най-хубавите черти на мъжете - честност, скромност, потентност, вяра и дух. Сила и разум!
VirtualBusiness
 
Мнения: 42
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:00

Re: Комплексар ли е българският мъж

Мнениеот Mon_ton » 01 Дек 2014, 16:11

Стига вече, знаем, че е обидно, но виждаме много такива случаи! :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта