Имат ли лесен достъп младите хора до лекарските кабинети?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Имат ли лесен достъп младите хора до лекарските кабинети

Мнениеот ekaterina_kokushkina » 13 Яну 2014, 23:16

Искам да ши кажа, че при нас нещата са направо песен. Въпреки километричните опашки от хора, за щастие няма умиращи хора пред кабинетите например. Да вземем един САЩ...аз за държава с по-лошо здравеопазване не се сещам. Там спешен случай е гръмнат човек...и често той също седи на опашка. Според това изследване сме първи по достъп до лекар :o ...мхм и аз така реагирах, чак д ане повярваш. Но съм съгласна, че възрастните хора, посещаващи джипито само за рецепта, трябва да бъдат обслужвани в други кабинети на специални опашки или нещо от сорта..!
ekaterina_kokushkina
 
Мнения: 12
Регистриран на: 11 Сеп 2012, 14:10

Re: Имат ли лесен достъп младите хора до лекарските кабинети?

Мнениеот silver933 » 26 Ное 2014, 12:47

Е, не е много приятно да се чака, но няма как. Мен ме дразни това, че не се издават часове, поне се знае, от 3 до 5 всеки си влиза по час, останалите без часове се редят на опашка след 5ч. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Имат ли лесен достъп младите хора до лекарските кабинети?

Мнениеот black » 18 Фев 2016, 14:47

Защо младите хора? То от всички възрасти нямат лесен достъп! Ако майка с дете, което е с предимство, влезе преди всички чакащи, става вой до небето. Ако влезеш да вземеш една бележка - вой до небето. Пък ако си за преглед, остаряваш с години, докато чакаш :mrgreen:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Имат ли лесен достъп младите хора до лекарските кабинети?

Мнениеот silver933 » 25 Май 2016, 09:59

black написа:Защо младите хора? То от всички възрасти нямат лесен достъп! Ако майка с дете, което е с предимство, влезе преди всички чакащи, става вой до небето. Ако влезеш да вземеш една бележка - вой до небето. Пък ако си за преглед, остаряваш с години, докато чакаш :mrgreen:

единствено разбирам да се дава предимство на майка с дете, но ей такива дето са само за една бележка пак забавят много, ще си изчакат реда, защо всички си мислят, че те бързат най-много и са най-важни, след като всички чакат, някои все искат да минат между другото.. не става така. :evil:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Имат ли лесен достъп младите хора до лекарските кабинети?

Мнениеот analizatorka » 25 Май 2016, 10:11

Редовно ученици висят пред кабинетите, за да вземат бележки за училище. И са доста наглички, влизат без да си чакат реда именно с оправданието, че са само за бележка. Чудя се как лекарите им угаждат на акъла.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Предишна

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта