Препоръчай продукт за интимна хигиена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот winterrose » 26 Фев 2013, 22:19

Лактацид гел за мен е един от най-добрите продукти. Ползвам го от около година и съм много доволна. Няма никакво дразнене и други такива неприятни ефекти.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот djudjanka » 01 Мар 2013, 12:09

Себамед, препоръча ми го гинеколог. ;)

http://apteka.framar.bg/30006178/%D1%81 ... 0%B8-ph3-8
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот lini_leni » 02 Окт 2013, 16:48

По мое мнение, тези гелове са напълно излишни, понеже природата го е измислила да се прочиства мястото само, все едно да тръгваш да си чистиш гърлото с нещо. Иначе за външна употреба, аз ползвам гел на Билка, много харесвам всичките им продукти!
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот djudjanka » 03 Окт 2013, 11:50

Геловете за интимна хигиена са за външна употреба. Тези, които са за вагинални промивки, според мен трябва да се предписват от гинеколог, тъй като се използват за лечение. Когато жената е здрава, няма нужда от тях, най-много по време на менструация да се ползва качествен продукт за интимна хигиена.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот S_Milenska » 19 Яну 2015, 11:51

Не съм ползвала такива гелове - вагинални, за мен това не може да е нещо като да си го пречистваш ей така щото ти е кеф, трябва да има причина от лекар. Аз си ползвам такъв сапун ли душ ли как да го нарека 2 пъти в седмицата и се чувствам супер и освежена, макар че на опаковката пише, че е с много лека формула, подходящ за ежедневна употреба дори и от тинейджъри. :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот Gold » 23 Мар 2015, 15:03

Здравейте, идвам със следния въпрос. Преминах през лечение, защото ми откриха някакво възпаление и бактерии и доста време пих и си слагах едни капсули. Лекарката ми каза, че трябва да съм много внимателна и сега проучвам мнения за различните гелове за интимна хигиена, защото е възможно съставките на някои да предизвикват нежеланите реакции при мен. Моля дами, споделете какво ползвате и от какво сте доволни. :)
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот qwerryyy » 23 Мар 2015, 15:41

Аз ползвам интимен гел на Билка и съм много доволна, но разбира се при теб предполагам, че ще трябва някакъв по-специфичен. Аз съм доволна от този, чувствам се свежо целия ден ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот Gold » 24 Мар 2015, 15:01

На мен ми се ще да е без обичайните лайка, невен, алое вера, мисля си, че не ми влияят добре тези екстракти. Но то май всички такива гелове ги правят на такава основа....
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот miron » 24 Мар 2015, 15:33

Gold написа:На мен ми се ще да е без обичайните лайка, невен, алое вера, мисля си, че не ми влияят добре тези екстракти. Но то май всички такива гелове ги правят на такава основа....

Ми те се водят точно такива успокояващи, няма как без тях сякаш, освен ако на потърсиш рецепта за нещо натурално.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Интимна хигиена

Мнениеот Gold » 25 Мар 2015, 15:21

borislav.bo написа:А за нас мъжете, имали такива специални хигиенни сапуни или ние може да си се мием с обикновен тоалетен сапун?


Искрено се засмях на въпроса ти, но понеже сега се ровя, за да намеря нещо качествено, което да ползвам, попаднах на това:... „подходящ за мъже и за жени“ :D
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта