Препоръчай продукт за интимна хигиена

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Препоръчай продукт за интимна хигиена

Мнениеот eli » 07 Фев 2012, 16:55

Моя приятелка ми препоръча да си взема Лактобор. Беше много доволна от него, каза че дори и бялото и течение било намаляло. Но на нея и е било изписано от лекар. Моят въпрос е: Дали може да се използва без предписание и колко пъти седмично?- понеже четох че има няколко различни интервала от време на употребяването му. Аз нямам проблем и бих искала, да си го взема профилактично, дали е подходящо?
Изображение
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Интимна хигиена

Мнениеот totka_lukanova » 14 Фев 2012, 17:31

Може и без предписание да си го закупиш и да го употребиш. продуктът е много добър, поне на мен ми хареса. Аз си го бях закупила заради бялото течение и наистина указа влияние :) Поставях го веднъж дневно за около 4 дни, след един месец отново другите 3 тубички.
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Интимна хигиена

Мнениеот eli » 26 Фев 2012, 18:14

Благодаря! Аз попитах и в аптеката, и те ми казаха че няма проблем да го употребявам профилактично, дори било добре. :)
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Интимна хигиена

Мнениеот borislav.bo » 06 Мар 2012, 14:52

А за нас мъжете, имали такива специални хигиенни сапуни или ние може да си се мием с обикновен тоалетен сапун?
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Re: Интимна хигиена

Мнениеот eli » 15 Мар 2012, 17:14

Сега попаднах на един друг такъв вагинален гел на Флоражин, който е със същите показания, някой има ли наблюдение, кой е по-добър?
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Интимна хигиена

Мнениеот aninka » 16 Мар 2012, 11:38

eli написа:Сега попаднах на един друг такъв вагинален гел на Флоражин, който е със същите показания, някой има ли наблюдение, кой е по-добър?

Не знам кой е по-добър, но ще пробвам този, защото ми вдъхва по-голямо доверие. Пих едни лекарства и са сдобих с много неприятна сухота на влагалището. Който не го е изпитвал, той не знае за какво става въпрос... Дано да има ефект, после ще пиша. И искам да питам какъв измиващ гел използвате?
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: Интимна хигиена

Мнениеот micky » 19 Мар 2012, 12:13

На Флоражин има и измиващ гел, може да ползваш и двата. Иначе аз от край време си използвам Лактацид и съм доволна.
micky
 
Мнения: 108
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 08:48

Re: Интимна хигиена

Мнениеот dochkata » 19 Мар 2012, 13:25

micky написа:На Флоражин има и измиващ гел, може да ползваш и двата. Иначе аз от край време си използвам Лактацид и съм доволна.

И аз така :) В началото използвах Бионсен, но от доста време си купувам интимния гел на Лактацид. Моя приятелка, пък е много доволна от интимния гел на Corine de Farme. Аз знаех, че марката предлага бебешка козметика, а то имало и такава за интимна хигиена.
dochkata
 
Мнения: 37
Регистриран на: 09 Мар 2012, 09:27

Re: Интимна хигиена

Мнениеот Ваня_13 » 26 Ное 2012, 11:59

Виждам, че в тази тема сет засегнали по-скоро интимната хигиена с използването на интимни гелове с различни марки. Аз искам да попитам дали някоя ползва интимен душ и колко често? Чувала съм противоречиви мнения за използването на интимен душ. Преди време го използвах всяка сутрин, чувствах се по чиста и освежена, но една приятелка ми каза, че колкото по- малко химия използвам там толкова по-добре. За влагалищни промивки ползвах Тантумроза и етерични масла, които вече не се продават по магазините, те бяха с някаква номерация в зависимост от използването - дали е за лечение или само за хигиена. Какво е вашето мнение по въпроса?
Ваня_13
 
Мнения: 140
Регистриран на: 18 Юни 2012, 13:59

Re: Интимна хигиена

Мнениеот beautymaniac » 10 Яну 2013, 17:41

Имаше период, когато и аз използвах интимен душ всеки ден, но след това гинеколога ми ме посъветва да не го правя всеки ден, защото така нарушавам естествената си среда. И оттогава ползвам интимна козметика 2-3 пъти седмично.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта