90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Мнениеот SAMOTA_DOKOGA » 08 Фев 2012, 09:47

Здарвейте,
Пробвах се върху мъките наречени килограми. Единственото, което имаше резултат макар и временен това беше 90 дневната диета. Свалих близо 15 кг. за тези 90 дни, но ефектът йо- йо беше кошмарен. Някой пробвал ли е ?
Да не би аз да съм правила нещата погрешно?
SAMOTA_DOKOGA
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Фев 2012, 09:05

Re: 90 дневната диета

Мнениеот tweety » 02 Мар 2012, 14:03

Аз лично не съм пробвала никакви диети, но мога да ви опиша какво всъщност представлява 90 минутната диета. Тази диета е създадена от д-р Оз, която както вече трябва да сте разбрали през последната една година търпи както положителни така и отрицателни критики.
Тази диета продължава 3 месеца, след преминаване на този цикъл можете да повторите диетата след 90 дневна почивка. Не бива да се прекъсва диетата обаче. Различното в тази диета е, че трябва да се храните с определени групи храни и се основава на принципа на разделното хранене. Хубавото на тази диета е, че не трябва да се ограничавате от нищо, в диетата са включени всякакви храни като месо, тестени изделия, сладки и млечни продукти. Наистина можете да отслабнете с 10 до 15 кг.
Характерно за тази диета ускорява обмяна на веществата. Периодичната промяна в стила на хранене не позволява на организма да свикне с новата храна и именно това допринася до загубата на тегло. Тази диета е щадяща организма спомага за нормализирането на обменните процеси в организма, което от своя страна нормализира кръвното налягане, подобрява здравината на косата, кожата, ноктите.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: 90 дневната диета

Мнениеот delinda » 21 Май 2012, 13:03

Аз съм я спазвала, но ми ставаше зле...въпреки, че си ядях добре и просто си спазвах разделянето на храните.
По принцип е нормално малко да ти е зле в началото,докато се приспособиш...Аз лично се чувствах зле почти до края.
Спазвах я някъде месец и половина и не забелязах съществена промяна.
Но при някои хора наистина става..някои познати са свалили по 10-15кг.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: 90 дневната диета

Мнениеот Prolet8 » 25 Фев 2013, 18:33

Моля и за други коментари! Искам да я пробвам, но наистина съм чувала,че бързо после се връщат килцата.
Prolet8
 
Мнения: 112
Регистриран на: 22 Фев 2013, 21:31

Re: 90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Мнениеот winterrose » 25 Фев 2013, 21:17

По принцип не съм привърженичка на диетите. Конкретно за 90 дневната диета имам наблюдения, защото една приятелка я пробва. При нея наистина има огромен резултат. Свали килца, а и казва, че се чувства доста по-добре. То си личи, че наистина има ефект. Приключи я, но продължава да се храни, спазвайки някакви цикли. Не възстанови нищо от свалените килограми, а мисля, че към 15 кг смъкна. Това всъщност не е и диета, а просто разделно хранене. Не се ограничаваше в нищо. В дните, в които бяха позволени въглехидрати си ядеше тортички. Казва, че след паузата пак ще я направи.
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Re: 90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Мнениеот geriva » 26 Фев 2013, 09:55

Аз съм я правила, свалих 5 кг.,прекъснах,защото не исках да свалям повече. Върнах се към стария си начин на хранене и след 3 месеца пак си бях същите килограми.
Хубава е диетата, но трябва да се внимава и след това.
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: 90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Мнениеот denkaruseva » 26 Фев 2013, 13:16

Не ми стана ясно, освен разделно хранене, какво друго изисква въпросната 90 дневна диета. Моля обяснете :P
denkaruseva
 
Мнения: 180
Регистриран на: 17 Дек 2012, 14:23

Re: 90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Мнениеот geriva » 26 Фев 2013, 18:06

denkaruseva написа:Не ми стана ясно, освен разделно хранене, какво друго изисква въпросната 90 дневна диета. Моля обяснете :P

Виж в нета, доста подробно е обяснено. Иначе общо взето е това:

Първи ден- Белтъчни храни
Втори ден- Бобови храни и варива
Трети ден-Въглехидратен
Четвърти ден-Плодово-зеленчуков
Така се редуват 90 дни.

29-ти ден-Само вода
geriva
 
Мнения: 336
Регистриран на: 18 Фев 2013, 11:45

Re: 90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Мнениеот BRI » 05 Юни 2013, 14:14

Аз съм я пробвала тази 90 дневна диета и не ми беше проблем... ядеш и слабееш просто всеки ден различно.
BRI
 
Мнения: 239
Регистриран на: 13 Фев 2013, 10:04

Re: 90 дневната диета - пробвали ли сте я?

Мнениеот rumi_fashion » 05 Мар 2014, 20:09

I AZ SAM Q PROBVALA I NAISTINA IMA IO-IO EFEKT,KOLKOTO I DA SI STRIKTEN;)
rumi_fashion
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Фев 2014, 00:55

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron