Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот rositka » 10 Фев 2012, 10:51

Всеки от нас си поставя цели в живота ,малки или големи, всеки се стреми към нещо по своя път.В забързания начин на живот остава ли ни време да се замислим ,ами ако това са последните ни часове ,дали искаме да ги изживеем по тоя начин?Дали материалните неща към които се стремим ,ще имат значение тогава и дали това което правим е в действителност това което искаме? Какво бихте направили за да изживеете последните си дни пълноценно?
Та нали всички искаме да сме обградени от близки и приятели? Всеки иска да е щастлив и обичан.Защо тогава отделяме все по малко време за хората които обичаме и ни правят щастливи? Ето това ще направя аз .Бих поискала прошка от близките си, когато волю или не съм ги наранила .Бих прекарала повече време със семейството си и бих оценила всеки момент с тях.
Жалко е, че само замисляйки се върху това ,че може и да няма утре оценяме малките радости и моментите в които сме истински щастливи,но е все някакво начало.Начало на днешният ми ден в които ,ще живея за мига.А утре? Утре ще си го припомня отново...
rositka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:09

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот niya_mazova » 02 Окт 2013, 15:09

Така силно сме засмукани от системата, че колкото и да казваш, че обичаш някого, когато не го показваш, ситуацията не се променя. А живеейки за мига, какво би постигнала в крайна сметка?
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот nushi.kisyova » 01 Авг 2014, 15:58

Ще благодаря на хората, които са били до мен и за това, което са ми дали, ще си припомня най-хубавите моменти, а след това ще отида на парти!
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот silver933 » 15 Ное 2014, 19:10

Със сигурност няма да ги преживея или ще седна и ще рева панически! определено нищо ползотворно няма да излезе :Р
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот zagrijena » 26 Яну 2016, 17:26

Зарязвам всичко и отивам на пътешествие!
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот Локумът » 26 Яну 2016, 17:31

zagrijena написа:Зарязвам всичко и отивам на пътешествие!

Сигруно ако ти остават броени дни живот няма да можеш да мръднеш от леглото. Ама звучи добре, може да ти подарят глобус. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот fairy » 27 Яну 2016, 14:26

Локумът написа:
zagrijena написа:Зарязвам всичко и отивам на пътешествие!

Сигруно ако ти остават броени дни живот няма да можеш да мръднеш от леглото. Ама звучи добре, може да ти подарят глобус. :mrgreen:


Аман от черногледство, поне тогава човекът да се порадва! Може да е на крака.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот donni » 27 Яну 2016, 15:26

Ама кой говори, ако сме пред умиране какво бихме направили, то ние ако знаехме това, нямаше никак да е интересно
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот Alex_mor » 27 Яну 2016, 17:17

donni написа:Ама кой говори, ако сме пред умиране какво бихме направили, то ние ако знаехме това, нямаше никак да е интересно

хахахах :) Е то нямаше да е интересно, но нямаше да отлагаш посещението си на Шри Ланка за утре, щото утре можеше и да го няма. :)
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Какво бихме направили, ако ни остават броени дни живот

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Яну 2016, 18:18

Както и преди казах, аз ще рева и ще се депресирам и ще си гушкам семейството :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта