Най-добър мобилен оператор - търся мнения

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот djudjanka » 06 Мар 2013, 10:41

С мтел (ментел) имах големи проблеми, докато си прекратя договора. Когато и да отидех почваха да ме разпитват, да предлагат разни уговорки. То не бяха предизвестия, че хиляда ходения да съм сигурна, че ще прекратят всичко, подписах се на една молба, която обаче остана за тях. Спряха ми картата, всичко, даже я изхвърлих и след няколко месеца получавам фактура?! Аз го спрях декември, а те ми пращат фактура за януари и февруари следв. год, после март нищо и април пак някаква сума. Общо около 30лв, не е много, но защо да плащам нещо нереално. След няколко месеца пък получих плащещо писмо, от фирма, която са наели да се оправя с абонати, които не си плащат. Естествено няма как да докажа, че договора ми е бил вече прекратен, защото молбата остана за тях, аз не получих копие. След разговор със служител на фирмата ми обясниха, че много хора има като мен, хора с много по-високи сметки, и никой няма да тръгне да се разправя за 30лв. и с това приключи всичко.
Иначе всички са мошеници, но мтел... :oops:
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот Evgenia » 06 Мар 2013, 10:44

Няма такова животно в българия , поразгледайте офертите на всички и ще видите че всеки си има свойте плюсве и минуси

Така е...Иначе имам крайно неприятен спомен от интернета на М - тел. Не че имах интернет, но така пишеше в договора :lol:
Evgenia
 
Мнения: 145
Регистриран на: 05 Мар 2013, 14:02

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот Lachezara » 06 Мар 2013, 14:50

Привет и от мен! Ами кво да ви кажа за нашите мобилни оператори... Май действително се налага да правим избор измежду най-малкото зло, но мисля, че по голямо социално зло от Виваком няма... Абсолютни мошеници за всяка една услуга... Колкото до Мтел дължа им за неплатени фактури една сума от 50 кинта. но нямам проблеми с такива посредници и писма... Мисля, че малко пресилвате нещата, по-вероятно е да са ви пратили писмо с което с учтив тон ви приканват да си платите. Е бих казала, че това е в реда на нормалното... Както го правят топлофикация или всяка друга институция на която трябва да си платим за съответната услуга... Заделила съм сега парички и ще ходя да си ги платя... Все пак искам да съм лоялен платец, тъй като след като се отказах от Виваком заради шибаните йм номера, пак съм съм Мтел. :)
Lachezara
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Мар 2013, 14:40

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот djudjanka » 06 Мар 2013, 15:09

Учтива беше служителката от наетата фирмата, с която разговарях. Но в писмото имаше писаници, че ще подадат информация из Европа, че съм нелоялен платец; че ще имам пречки, ако отида в чужбина; глоби; лихви и тем подобни! И това ако е "учтив тон". Жалко, че дори да си бях търсила правата, така или иначе нямам доказателство за прекратяване на договора, пак част от стратегията им.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот winterrose » 06 Мар 2013, 22:44

Всичките са еднакви. Наистина май се налага да избираме между зло и по-малко зло. Дали някога ще станем като нормалните държави и ще получаваме високо качество на ниски цени. Не съм сигурна...
winterrose
 
Мнения: 185
Регистриран на: 30 Мар 2011, 20:18

Мобилните оператори

Мнениеот Пума » 06 Мар 2013, 22:58

Ня кой мобилен оператор сте? Много хора, много изисквания и интереси.... Вие към кой сте и защо избрахте точно този? Доволни ли сте?>
Пума
 
Мнения: 159
Регистриран на: 22 Юли 2011, 20:41

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот iskra- » 07 Мар 2013, 11:15

На Мтел съм била винаги, цялото ми семейство също, само плановете съм сменяла. Доволна съм, досега винаги са били точни служителите им като е имало някакъв проблем.
iskra-
 
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Мар 2013, 11:08

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот deskata_92 » 06 Апр 2013, 11:45

Здравейте, аз съм студентка от Икономически университет-Варна и заедно с моя екип правим проучване за телекомуникационните компании в страната.Молбата ни към Вас е да попълните тази анкета, понеже Вашето мнение е важно за нас! Моля четете внимателно инструкциите и отговаряйте на всеки въпрос. Попълването за Вас ще бъде лесно, защото това са въпроси, свързани с решенията, които взимате всеки ден. Крайният срок за попълването на анкетата е 14.04.2013г. Предварително Ви благодаря за съдействието!
http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=TELCO1
deskata_92
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Апр 2013, 11:43

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот IrenaStoeva » 07 Апр 2013, 12:05

Здравейте,правим научна анкета на тема ''Телекомуникациите в България'' . Ако имате желание попълнете анкетата,ще ви отнеме не повече от 5 минути.Благодарим ви предварително : http://www.ehac-cluster.com/iwr.asp?project=TELCO1
IrenaStoeva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Апр 2013, 12:01

Re: Най-добър мобилен оператор - търся мнения

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2014, 18:14

Всеки както е свикнал, за мен са еднакви. Всеки предлага нещо по-специфично и клиентите го одобряват.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron