Най-добър мобилен оператор - търся мнения

Похвалете продукт, магазин, фирма или се оплачете от некоректно обслужване, некачествена стока, опит за измама. Споделете мнение или открийте отзив за продукт, услуга или институция.

Най-добър мобилен оператор - търся мнения

Мнениеот Memento » 11 Фев 2012, 18:05

От кой от българските мобилни оператори сте най-доволни и на кой не бихте станали клиент никога поради минали проблеми? Какви са плюсовете и минусите им? Кой лъже повече или по-малко клиентите си? :) Само на един ли се доверявате или имате няколко под ръка? Печелим ли ние като клиенти от конкуренцията между тях или все още плащаме твърде скъпо въпреки големият им брой за малка страна като нашата?
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот shhuus » 11 Фев 2012, 19:36

Клиентите не печелят нищо, освен големи сметки. И от трите мобилни оператори съм си патила, но най дълго съм била на М-тел и продължавам да съм им клиент.
Като цяло приспособявам номерата си според нуждите ми, с кой колко говоря и прочее. По едно време имах номер от всеки по един, но в по късен етап реших че не са ми нужни. Само ме объркват повече и ме завличат със сметки.
И определено мисля, че трябва да са по ниски тарифите им при тази конкуренция, но явно те не се влияят от нея.
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот rositka » 12 Фев 2012, 10:28

Като цяло полтиката на мобилните оператори е направена достатъчно объркваща ,такава от която да знаем едиственно ,че имаме да плащаме сметики. Многото програми ,часови зони ,изговорени минути....Въпроса е да изберем това което на нас ни е по- изгодно .А дотогава лутайки се между този или онзи оператор ,този или онзи тарифен план ,плащаме сметки .От доста години съм на Глобул и смея да твърдя че нямам кой знае какви проблеми с тях.Плащам всеки месец почти една съща сметка (явно проведените от мен разговори за месец са сходни). Преди години едновременно с Глобул станах абонат и на Мтел.След профилактиките им от януари до април миналата година и липсата на фактури и неплащане на сметки,останах безкрайно разочарована от тях.То не бяха грешки от тяхна страна,то не бе лошо отношение ,то не бяха големи сметки...За моя голяма радост договора ми приключи и се оттървах от тях.Сега съм само абонат на Глобул или по точно избрах по- малкото зло:))))
rositka
 
Мнения: 26
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:09

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот Изабел » 12 Фев 2012, 22:01

Четейки това заглавие се сещах за една реплика на бай Ганя-всинца са мискини...
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот Memento » 13 Фев 2012, 13:02

В началото бях на Глобул точно кога излязоха на пазара, задържах се при тях около година от тогава досега съм само на М-тел. Въпреки, че има много критики към тях, аз лично съм доволен и до момента съм нямал сериозни проблеми, имат нови гъвкави тарифи които ме устройват напълно. Нещата в този бранш се подобряват, но все още твърде тромаво и има какво да се желае.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот Изабел » 13 Фев 2012, 17:47

Не мога да се "отлепя"от Мтел.Все ми правят договора за 2 год.Отивам или рано или късно -а те определят датата в която трябва да подам заявление че искам приключване на Договора.Мога да мина на по висока тарифа на по ниска -не.Сега много внимателно ще следя датата и ако възникне същият проблем ще има голям скандал.
Carpe diem!
Аватар
Изабел
 
Мнения: 104
Регистриран на: 22 Авг 2011, 11:21

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот Memento » 14 Фев 2012, 10:52

Изабел написа:Не мога да се "отлепя"от Мтел.Все ми правят договора за 2 год.Отивам или рано или късно -а те определят датата в която трябва да подам заявление че искам приключване на Договора.Мога да мина на по висока тарифа на по ниска -не.Сега много внимателно ще следя датата и ако възникне същият проблем ще има голям скандал.


В момента много зависи кога си подписала новият си договор. Нали приеха нов закон с който отпадна автоматичното подновяване на договора. Тоест след приемането на закона ако ти изтече договора за 1-2-3 или колкото са там години, става безсрочен и може да бъде прекратен по-всяко време.
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот borisov87 » 04 Яну 2013, 14:32

Няма такова животно в българия , поразгледайте офертите на всички и ще видите че всеки си има свойте плюсве и минуси
borisov87
 
Мнения: 77
Регистриран на: 03 Яну 2013, 15:19

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот сиско » 06 Яну 2013, 03:15

Била съм абонат на трита оператора, най-доволна съм от Виваком, засега нямам никакви оплаквания и дано и занапред да е така.
сиско
 
Мнения: 341
Регистриран на: 18 Окт 2011, 16:03

Re: Най-добър мобилен оператор

Мнениеот Cuddy » 21 Фев 2013, 22:57

От година и половина съм абонат на Виваком- направо се родих! При Мтел в последните месеци до изтичането на договора бяха някакви луди сметки. Ограничих потреблението, сметките станаха по-високи. Стиснах зъби за три-четири месеца и се разведох с ментел.
Cuddy
 
Мнения: 234
Регистриран на: 26 Дек 2011, 16:12

Следваща

Назад към Похвали се, оплачи се, намерете или дайте своето мнение!

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта