14 Февруари - Денят на Влюбените - Свети Валентин

Да уважим традициите и обичаите!

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Kaya » 13 Фев 2015, 12:26

У нас не съм прибрала още коледната елха и мисля да ѝ сваля играчките и да я накича със сърца, да направя някакви кексчета и да им сложа малко сметана и ягоди, типично за празника и колкото да не е без хич, аз не съм почитателка на днешния ден :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Фев 2015, 13:00

Аз си харесах едни камък с нарисувано сърце на него и мисля това да му направя и да направя някаква торта да речем скромничка! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот silver933 » 13 Фев 2015, 13:28

Не знам направо какво да измисля, а празника е утре. Мисля си дали не е добре да взема някоя хотелска стая и да отидем там? :roll: С екстрите му и да ѝ направя нещо собственоръчно за подарък? Примерно сестричка на малкия? :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Rali_hr » 13 Фев 2015, 14:16

Аз да си призная не съм почитателка на този празник, но може и да скалъпя нещо на две на три, ще видим какво ще измисля. Сигурно ще направя закуска във формата на сърца!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Andrey » 13 Фев 2015, 15:27

Новото ви бельо мисля, че е достатъчно интересно за половинката ви.. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Mon_ton » 13 Фев 2015, 16:04

Andrey написа:Новото ви бельо мисля, че е достатъчно интересно за половинката ви.. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Така е, за мъжете е толкова лесно да ви зарадваме, а ние винаги избираме нещо сладникаво и романтично, което по-скоро отговаря на нашите представи. И аз за да съм една добра приятелка, реших да послушам мъжете и съм си приготвила точно такава изненада за моя приятел, а от него романтиката! :oops: :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Andrey » 12 Яну 2016, 16:48

ГТо както минава времето скоро ще дойде св. Валентин пак и аз мисля какво да направя за жената , че с тая бременност все се чувства недооценена.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Malina » 12 Яну 2016, 18:15

Andrey написа:ГТо както минава времето скоро ще дойде св. Валентин пак и аз мисля какво да направя за жената , че с тая бременност все се чувства недооценена.

Заведи я на някое специално място близко до града, за да не роди по пътя и и направи романтичен пикник на лунна светлина. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот Andrey » 26 Яну 2016, 15:53

На мен изненадите, че не й подарявам нищо ми харесват най-много, ама съм й обещал все да я заведа в някой по-скъп ресторант. Тъй като нямаме намерение да се женим, мисля все пак да й подаря един пръстен да се кефи там. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Интересни начини да споделим посланието си за Свети Валентин с половинката

Мнениеот borkova » 26 Яну 2016, 16:50

Andrey написа:На мен изненадите, че не й подарявам нищо ми харесват най-много, ама съм й обещал все да я заведа в някой по-скъп ресторант. Тъй като нямаме намерение да се женим, мисля все пак да й подаря един пръстен да се кефи там. :mrgreen:

Ти егати уважението имаш към нея, аз ако бях на мястото й отдавна щях да си с големия шут и на улицата!
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

ПредишнаСледваща

Назад към Празници и традиции

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта