Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Burborino » 24 Яну 2015, 11:28

Lollipop написа:
ramimni написа:
Kremiliya написа:Червеното цвекло е много полезно, обаче аз повече си го харесвам на салата, на сок не съм пробвала, няма ли да има много наситен вкус на пръст :mrgreen:

Даа и на мен това ми прилича вкуса на цвеклото, но и от ядене и от пиене на сока, предупреждавам, че е възможно да започне да се оцветява урината в червено, бъдете внимателни! :D


А колко цвекло може да се пие? Т.е. да се оцветиш чак, трябва доста да сте прекалили :shock:

Не е нужно да се прекали с цвеклото за да се оцвети урината. Дори да изядеш едно цвекло на салата пак се оцветява. И на изпражненията също.
Когато за първи път ми се случи щях да припадна в тоалетната защото си помислих, че имам някакъв кръвоизлив и после се усетих. :lol: :lol: :lol:
Хубаво е ако не сте пили никога чист сок от червено цвекло да го пиете смесен с ябълка примерно. Защото сваля кръвното.
Аз започнах със смес и сега пия чист фреш от цвекло. Това е една от страстите ми :lol: :lol: :lol: По едно време особено се бях побъркала по него.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот silver933 » 24 Яну 2015, 11:36

да, за оцветяването е вярно, онзи ден си бях взел една салата то цвекло и моркови, после бях изненадан в тоалетанта, добре, че се сетих, че съм хапвал цвекло.. :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Anka » 30 Яну 2015, 20:04

Много ми се иска да го изпробвам този метод, не че имам нужда - здравословна, но ми се ще за да го опитам какъв е на вкус ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот mix_twix » 04 Фев 2015, 18:29

На салата си мсиля, че трябва пак да върши работа, пък и на салата действа добре и на засищането ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Pipilota » 05 Фев 2015, 11:10

Толкова да обичам червено цвекло и толкова да ме е яд, че нямам сокоизтисквачка :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Леля Живка » 02 Апр 2015, 17:08

Бих пробвала тази система за възстановяване и пречистване, особено сега към края на зимата е супер, а все още има цвекло по пазара :)
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Lisica » 02 Апр 2015, 17:12

Леля Живка написа:Бих пробвала тази система за възстановяване и пречистване, особено сега към края на зимата е супер, а все още има цвекло по пазара :)

Пробвай, може да даде добър ефект не само върху черния ти дроб, а и за цялостно възстановяване и осъзнаване! :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Lili_pili » 03 Апр 2015, 08:51

Червеното цвекло много помага за подсилване на имунитета :))
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Pipilota » 08 Юни 2017, 12:55

Аз да ви кажа, използването само на червено цвекло не бих го направила, ако е съвсем малко да се добави към сока - да, може, но ако е повече не става, може да навреди точно на обратното.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Сок от червено цвекло за възстановяване на черният дроб

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Авг 2017, 14:14

И аз съм чувала, че е полезен да се пие сок от червено цвекло, но съм чувала и , че не бива да се прекалява с него, все пак е доста силен" този зеленчук. По-скоро трябва да се пие в добавка с други плодове и зеленчуци.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

ПредишнаСледваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта