Доцент Д-р Димитър Петков, д.м. – съдови заболявания

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Доцент Д-р Димитър Петков, д.м. – съдови заболявания

Мнениеот jeni30 » 09 Юли 2014, 21:23

Здравейте,преди 2 седмици ме заболя левият крак на ходилото при пръстите.Забелязах ,че през деня една веничка се издува.Отидох при ричният лекар по повод настинка и тя ми каза,че от топлото вената се издува и от там идва болката ми в крака,като вече болката обхвана и глезена ми.Днес докато се прибирах от работа усетих нещо много странно,усештах как кръвта се стича по вените ми.Работа ми е свързана със седене по цял ден.За сега се мажа с Троксивазин.Много съм притеснена от това усещане.
jeni30
 
Мнения: 11
Регистриран на: 29 Сеп 2012, 21:12

Re: Доцент Д-р Димитър Петков, д.м. – съдови заболявания

Мнениеот Natalia Nikolova » 19 Юли 2014, 19:49

Здравейте д-р Петков! Поздравления за отделеното от Вас време за отговори на посетителите, на форума. Мисля, че тук е мястото да споделя за проблема си. Имам повърхностни спукани капиляри по бедрата си, което ми създава дискомфорт. Ходих на антицелулитен масаж, който беше само ръчен, без вендузи и капилярите като че ли се увеличиха, някои вени станаха и по-изразителни. Забелязвам, че изобщо от употребата на антицелулитни кремове капилярите се увеличават. Мога ли да продължа с масажите или са противопоказни в моя случай и може ли да ми препоръчате някакъв продукт за мазане на капилярите? Забелязвам и някакви леко синкаво-лилави петна и на двата прасеца тук-там. Възможно ли е да приемам нещо превантивно / медикамент,а също така и за мазане/. Старая се един-два пъти седмично да спортувам. Предварително Благодаря!
Natalia Nikolova
 
Мнения: 12
Регистриран на: 02 Яну 2014, 16:35

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта