Има ли в България простотия ?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот balsam » 23 Мар 2016, 10:32

Има ли звезди на небето? Навсякъде има простотия, но тук сякаш специално си я отглеждаме и си я храним :grin: .
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот vanusha » 10 Мар 2017, 15:32

balsam написа:Има ли звезди на небето? Навсякъде има простотия, но тук сякаш специално си я отглеждаме и си я храним :grin: .

И аз съм на мнения, че много внимание полагаме да си отгледаме простотията възможно най-добра и възможно най-просташка.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Guppy » 10 Мар 2017, 17:05

Простотия, простащицна, селяния, селяндурщина, всичко има, още живеем с разбиранията, които ги има в пернишките вицове :)
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Lisica » 09 Май 2017, 13:49

Има, че и най-странното е, че масово се изразява на в това на софианци срещу другоселци! И не само така, регионално разделена, ами цялата простащина атакува от всички посоки.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Malina » 12 Май 2017, 16:03

Простотията при нас има много интересни и различни проявления. :mrgreen: Не е само в държанието ни на обществени места, да речем, но и в това да отстояваме своите позиции, например, или в това да се опитаме да ограничим собственото си държание. Изобщо вариации има много.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Тъжна Луна » 15 Мар 2018, 15:18

bisertaskov написа:Е ако има споделете я.
На Аязмото с кола може да ви коства доста пари.Разходката ми излезе доста скъпо.Надран преден капак на колата,черта достатъчно дълбока от предния калник,предна врата,задна врата,заден калник.Честито на печелившите.И още поне десет коли със същите последствия.Навъртаха се някакви "полицаи" които си пишеха нещо.То полицаите са като дърветата на Аязмото стоят си на едно място пък около тях каквото ще да става.Държавата е простотия мизерия и още куп гнусотия.Отиваш някъде да почиваш а трябва да се оглеждаш като мишка да не те сполети някой вандал и да ти провали почивката.Не ми се живее в тази тъпа държава,писна ми.Трябва ли да ходим със сопите и да си пазим имуществото ?Трябва ли да търпим това ? Трябва ли да си затваряме очите и като послушни пчелички да работим а те да ни крадат ?
Трябва ли да имаме свобода в тая тъпа държава ? Много въпроси на които има само един отговор в България трябва да търпиш ако ли не БЯГАЙ.

А не ве, никаква простотия няма
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Кери » 14 Мар 2019, 13:57

Има, на всяка крачка.Но не мисля, че само тук е така. Проблемът в България е че хората се чувстват безнаказани.
Кери
 
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2018, 13:12

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Glow » 18 Мар 2019, 11:07

Тук прелива отвсякъде. Като погледнеш затрупаните сбоклуци улици, тротоари и паркове, или как някой "умник" си изхвърля боклука от колата в движение. Псуващите се шофьори и какво ли още не :roll:
Glow
 
Мнения: 93
Регистриран на: 20 Дек 2018, 11:09

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Дороти » 02 Апр 2019, 14:49

Има колкото щеш. Ама и по света има. Опитвам се да се боря, доколкото е възможно, с простаците. Това с търпенето не ми се получава :lol:
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Има ли в България простотия ?

Мнениеот Кети cat » 24 Апр 2019, 11:32

Всеки път като видя шофьор спрял върху пешеходната пътека, или пък съгражданин, който си мята боклука на улицата вместо в кошчето, се убеждавам, че простотията се е превърнала в нещо като национална черта :sad: Не ми се изброява, ще отнеме много време.
Или пък съседът ми, за когото наредби няма и решава да надуе жестоко музиката след полунощ. И т.н., и т.н.
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

ПредишнаСледваща

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта