За или против диетите!!!!!

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

За или против диетите!!!!!

Мнениеот gerryd » 04 Юни 2012, 16:14

Здравейте,
Казвам се Гери на 25г..Никога до сега не съм спазвала диети .За мен това е просто губене на време.Имам един въпрос-какво разбирате под думата диета-гладуване по цял ден или просто разделно хранене?
Аз никога не съм спазвала диети ,не съм много слаба но и не съм много дебела.Когато усет,че започвам да се храня по здравословно или да спортувам.Но никога няма да прибегна към хапчета или нещо подобно.Видях момиче с анорексия точно по тази причина.
Вие на какво мнение сте по този въпрос. Според вас диетите помагат ли или пречат?
За мен лично пречат.Много искам да прочета и вашето мнение.
Лек и успешен ден!!!!!!!
gerryd
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Юни 2012, 15:05

Re: За или против диетите!!!!!

Мнениеот lyuta_chushka95 » 21 Авг 2019, 12:08

Диетата не е нито гладуване, нито разделно хранене. Тя е хранителен режим с точно определени храни и определено време. За разделното хранене съм чувала, че е полезно. Но аз не го практикувам. Подлагала съм се на диети след консултация със специалист диетолог и мога да кажа, че съм доволна от резултата. Най-важното е да се спазват стриктно указанията и да не се прибягва до медикаменти. Диетите за рязко отслабване са вредни за организма, пък и при тях появата на йо-йо ефекта е гарантиран.
Аватар
lyuta_chushka95
 
Мнения: 383
Регистриран на: 21 Авг 2019, 10:55

Re: За или против диетите!!!!!

Мнениеот mimeto96 » 10 Сеп 2019, 13:22

Не спазвам диети. Не ми трябва. Ходя на фитнес и СПА и хапвам здравословни храни. :wink:
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта