Ескапел

Re: Ескапел

Мнениеот staysi__ » 23 Юни 2013, 10:29

Здравейте, докато пих хапчето не успях да го глутна и ми се раздроби в устата, в листовката пише, че се пие цяло и сега не знам дали ще подейства, моля ви някой да ми отговори, много съм притеснена... :cry:
staysi__
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Юни 2013, 10:25

Re: Ескапел

Мнениеот anonimnata » 13 Сеп 2013, 13:03

Здравейте, бих искала да попитам дали изпиването на една две части чай от жълт кантарион 10-11 часа преди приема на Ескапел може ли да повлияе действието му? Предварително благодаря!
anonimnata
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 13:00

Re: Ескапел

Мнениеот adi7o » 18 Яну 2014, 17:47

Пия Диане 35 редовно от няколко години.Стана така,че презарватива се скъса и се притесних и реших да не рискувам и да пия Ескапел.Сега въпросът ми е имаа ли някакъв проблем от това и дали се намалява риска от забременяване повече :)
adi7o
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2014, 16:49

Re: Ескапел

Мнениеот adi7o » 21 Яну 2014, 01:59

Благодаря,значи като се има предвид че пия Диане 35 и въпреки това съм пила Ескапел е нормално да ми закъснява,защото по принцип винаги ми идва по едно и също време и за първи път ми се случва да ми закъснее?
adi7o
 
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Яну 2014, 16:49

Re: Ескапел

Мнениеот Nightmare » 29 Яну 2014, 15:30

adi7o написа:Благодаря,значи като се има предвид че пия Диане 35 и въпреки това съм пила Ескапел е нормално да ми закъснява,защото по принцип винаги ми идва по едно и също време и за първи път ми се случва да ми закъснее?

Мисля, че си рискувала като си го изпила. Не може така безразборно, по-скоро ще се натровиш от хапчета, от колкото да забременееш!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Ескапел

Мнениеот cloverbabe » 20 Фев 2014, 07:32

Здравейте,искам да ви попитам на 18.02 правихме с моя пртятел непротектиран полов акт и приятелят ми е 90% сигурен че е направил гаф.пих ескапел в рамките на 12 часа след това то ест вчера и искам да знам колко време след приема му мога да направя тест за бременност и той да отчете правилно?
cloverbabe
 
Мнения: 1
Регистриран на: 20 Фев 2014, 07:19

Re: Ескапел

Мнениеот FramarLekari » 20 Фев 2014, 14:38

cloverbabe написа:Здравейте,искам да ви попитам на 18.02 правихме с моя пртятел непротектиран полов акт и приятелят ми е 90% сигурен че е направил гаф.пих ескапел в рамките на 12 часа след това то ест вчера и искам да знам колко време след приема му мога да направя тест за бременност и той да отчете правилно?

Здравейте!

Вие сте взели необходимите предпазни мерки. Теста може да направите на 14-ти ден след незащитения контакт.

Поздрави,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Ескапел

Мнениеот irdiko » 13 Апр 2014, 12:19

Здравейте, с моя приятел правихме секс на 7.04.2014 ( но презервативът му оостана в мен и час след това взех Ескапел) беше точно един преди овулацията ми и днес 13.04.2014 ми дойде което е с 11 дни по-рано от датата когато трябваше да ми дойде. Въпросът ми е , дали това ранно идване ще се отрази по някакъв начин на следващия ми период ( закусняваане или нещо друго) или всичко ще си е нормално ?
irdiko
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Апр 2014, 12:02

Re: Ескапел

Мнениеот FramarLekari » 14 Апр 2014, 11:28

irdiko написа:Здравейте, с моя приятел правихме секс на 7.04.2014 ( но презервативът му оостана в мен и час след това взех Ескапел) беше точно един преди овулацията ми и днес 13.04.2014 ми дойде което е с 11 дни по-рано от датата когато трябваше да ми дойде. Въпросът ми е , дали това ранно идване ще се отрази по някакъв начин на следващия ми период ( закусняваане или нещо друго) или всичко ще си е нормално ?

Здравейте!

За съжаление не може да се посочи дали ще има промяна в следващия цикъл, но е напълно възможно. Всичко е индивидуално.

С уважение,
Фрамар
Специалистите на www.framar.bg предоставят консултация, която не може да замени преглед при квалифициран и правоспособен лекар.
FramarLekari
 
Мнения: 1987
Регистриран на: 29 Мар 2011, 19:23
Местоположение: България

Re: Ескапел

Мнениеот Jessie » 04 Авг 2014, 08:02

Здравейте!На 27.07 с прителят ми правихме секс,при което аз се предпазвам с вагинални свещички Фарматекс и презерватив.В случая накрая на акта видяхме,че презервативът се е скъсал.Приятелят ми не свърщи в мен,но реших,че не мога да разчитам на това като успокоение и само на Фарматекс като защита и час след това пих Ескапел.На листовката пише,че трябва да имам цикъл до 5 дни след приема на хапчето.Днес е 04.07 и се притеснявам доста....понеже вече съм си патила веднъж...Въпросът ми е това с 5-те дни константа ли е ,или при всяка жена е различно?
Jessie
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Авг 2014, 07:48

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения и въпроси на читатели, свързани с акушерство и гинекология

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта