Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Състезания, актуални теми от света на спорта, спорта като здраве, забавни теми, полезни съвети

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот aninka » 14 Юни 2012, 16:01

vaksina написа:Ако иска държавата да има шампиони да ги спонсорира.Не мисля че тази кауза си заслужава,има по важни и необходими каузи човешки животи за спасяване.Хиляди деца чакат пари за различни заболявания и то неотложни.В този ред на мисли смятам че не е редно така да се набират средства за състезание.

Вярно е, че има много деца, които се нуждаят от помощ. Вярно е, че има много възрастни и самотни хора, които се нуждаят от помощ. Също така е вярно, че много болни хора се нуждаят от помощ. Държавата... Държавата помага с минимални средства, ако въобще го прави :x Мъчно ми е за всички хора, които се нуждаят от помощ, а няма кой да им подаде ръка. Не веднъж съм чувала, че България е мащеха за всички българи и всеки ден се убеждавам в това.
Ако имах възможността, бих помогнала на всички!
aninka
 
Мнения: 100
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:15

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот Dimitar N. Mitev » 23 Юни 2012, 03:38

Благодаря ви участници в този форум за съпричастието и милите думи, както и за пожеланията към Краси! На 17. 06. 2012 водещия на церемонията по откриване на супертриатлона Iron Man в Регенсбург избухна заедно с нас четеримата члена на екипа на Краси, след като при появата на Българското знаме за първи път на тази сцена вдигнахме на крака представителите на още 53 нации! Краси и ние тримата, които го придружавахме събрахме с възгласа България погледите на близо 2800 души в една зала! Знамето ни вече се вее и там а за това Вие знаете повече дори от министъра на спорта! Как и с какви средства заминахме и изкарахме това състезание само ние си знаем! Но за България знаят вече още 53 други страни!
Dimitar N. Mitev
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Юни 2012, 03:26


Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот the princess » 23 Юни 2012, 11:10

Dimitar N. Mitev написа:http://www.youtube.com/watch?v=TP_7djOWM5s&list=UUd-7iQ0LK_xJMpgp8_1cfvA&index=1&feature=plcp Вижте как започна всичко ;)

Виждам,че сте му фен, но подкрепихте ли го финансово? Смятам,че ние българите сме една от най-кадърните нации, но нямаме финансовата подкрепа на държавата ни за да разкрием всички наши способности.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот Dimitar N. Mitev » 23 Юни 2012, 14:16

;) the princess Прочете ли името ми :) ? Аз наистина съм голям фен на Краси но съм и негов мениджър! От учтивост няма да ти цитирам параметрите на финансовата ми подкрепа, но ако искаш да разбереш повече можеш да се поровиш в Google. http://mcmitashki.wordpress.com На първо време прочети интервюто по темата тук! Съгласен съм с теб, че има и читави хора и за възможностите съм съгласен, но преди всичко се радвам, че все пак има такива които се вълнуват и ни подкрепят с онова, което е по силите им! Благодаря ти!
Dimitar N. Mitev
 
Мнения: 3
Регистриран на: 23 Юни 2012, 03:26

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот tsoneva » 25 Юни 2012, 09:29

Dimitar N. Mitev написа:Благодаря ви участници в този форум за съпричастието и милите думи, както и за пожеланията към Краси! На 17. 06. 2012 водещия на церемонията по откриване на супертриатлона Iron Man в Регенсбург избухна заедно с нас четеримата члена на екипа на Краси, след като при появата на Българското знаме за първи път на тази сцена вдигнахме на крака представителите на още 53 нации! Краси и ние тримата, които го придружавахме събрахме с възгласа България погледите на близо 2800 души в една зала! Знамето ни вече се вее и там а за това Вие знаете повече дори от министъра на спорта! Как и с какви средства заминахме и изкарахме това състезание само ние си знаем! Но за България знаят вече още 53 други страни!

Много ме развълнувахте с този пост - браво на Краси Костов! Ето такива новини си заслужава да чуваме, а не кой кого е заклал след поредната семейна свада :idea: Това е още един повод да се гордея от факта, че съм българка, а що се отнася до Министъра на спорта... много е жалко това, което пишете и дано да си вземе бележка, защото хора като Краси ни прославят в целия свят!!! И на фона на финансовата "помощ" това си е направо подвиг.
tsoneva
 
Мнения: 10
Регистриран на: 21 Юни 2012, 16:48

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот sanya » 25 Юни 2012, 16:58

Поздравления и от мен за победата :D Много се радвам, че сте успели да заминете и Краси Костов е показал това, на което е способен. Тъпо е, че държавата не подпомага българските спортисти и евала, че сте се справили сами!
sanya
 
Мнения: 62
Регистриран на: 05 Апр 2012, 12:32

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот Niko » 28 Юли 2012, 16:13

tsoneva написа:
Dimitar N. Mitev написа:Благодаря ви участници в този форум за съпричастието и милите думи, както и за пожеланията към Краси! На 17. 06. 2012 водещия на церемонията по откриване на супертриатлона Iron Man в Регенсбург избухна заедно с нас четеримата члена на екипа на Краси, след като при появата на Българското знаме за първи път на тази сцена вдигнахме на крака представителите на още 53 нации! Краси и ние тримата, които го придружавахме събрахме с възгласа България погледите на близо 2800 души в една зала! Знамето ни вече се вее и там а за това Вие знаете повече дори от министъра на спорта! Как и с какви средства заминахме и изкарахме това състезание само ние си знаем! Но за България знаят вече още 53 други страни!

Много ме развълнувахте с този пост - браво на Краси Костов! Ето такива новини си заслужава да чуваме, а не кой кого е заклал след поредната семейна свада :idea: Това е още един повод да се гордея от факта, че съм българка, а що се отнася до Министъра на спорта... много е жалко това, което пишете и дано да си вземе бележка, защото хора като Краси ни прославят в целия свят!!! И на фона на финансовата "помощ" това си е направо подвиг.

Напълно съм съгласна с tsoneva, все по-рядно се чуват добри новини по медиите. Защо не говорят за човешките постижения в спорта и науката, от колкото за убийства и насилие? Браво на Краси!
Niko
 
Мнения: 65
Регистриран на: 02 Юли 2012, 11:29

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот kir40 » 16 Юни 2013, 13:33

vaksina написа:Ако иска държавата да има шампиони да ги спонсорира.Не мисля че тази кауза си заслужава,има по важни и необходими каузи човешки животи за спасяване.Хиляди деца чакат пари за различни заболявания и то неотложни.В този ред на мисли смятам че не е редно така да се набират средства за състезание.

Трябва да има държавна политика за спорта,за мен ми е много интерсно къде отиват парите от стортния тотолизатор,преди отиваха половината за спорт а дали сега е така ?


_________________________________________________
http://sports.mymall.bg/categories/%D0% ... %BA%D0%B8/
kir40
 
Мнения: 19
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:57

Re: Красимир Костов - пример за човешките възможности!

Мнениеот DestructionX » 08 Юли 2019, 20:48

Много ми е чудно, какво ли е станало с този човек?
DestructionX
 
Мнения: 15
Регистриран на: 08 Юли 2019, 20:35

Предишна

Назад към Спортни теми и коментари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron