Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот pravilno » 28 Апр 2016, 09:50

Като бях малка баба ми ме мажеше с ракия :lol: . Сега не го правя този номер да не ме подушат и да си помислят някои неща за мен :lol: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот Malina » 19 Май 2016, 12:50

pravilno написа:Като бях малка баба ми ме мажеше с ракия :lol: . Сега не го правя този номер да не ме подушат и да си помислят някои неща за мен :lol: .

Тя раията успокоява кожата, да, но не спира напълно сърбежа, а след малко пак си остава. Знам, че някои се мажат с оцет, за да НЕ ги хапят,
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот Slavena » 19 Май 2016, 14:01

дори и само с вода да се намажете пак ще облекчи иначе аз ползвам бочко за след ухапване.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот silver933 » 08 Юли 2016, 13:16

фенистил гел, ако положението е сериозно правете си компреси с реванол.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот Harmony » 08 Юли 2016, 14:08

Фенистилът е ефикасен, и аз съм доволна от него. Онази вечер се разхождах и ме изпохапаха комарите. Намазах се и не се чешех като крастава :lol: .
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот niya_mazova » 19 Юли 2016, 10:00

Мен направо ме изяждат комарите и бълхите! Сега не ме хапят толкова, но като бях по-малка, лятото не можех да обуя къси панталони или пола заради грозните белези от ухапвания. За да не ме сърби и да ми минават по-бързо, се мажех с крем "Здраве". Ходех точкована :sad: .
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот Mon_ton » 19 Юли 2016, 10:13

На мен ми е странно, при положение, че в момента има толкова много начини да се предпази човек: спрейове, лосиони, стикове, лепенки, гривни и какво ли още не да виждаме деца с целите нахапани крака от комарите! Това е нетърпима и необяснима за мен глупост от страна на родителите... :shock:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво да ползваме след ухапване от комари и други насекоми

Мнениеот Jully » 19 Юли 2016, 12:29

Mon_ton написа:На мен ми е странно, при положение, че в момента има толкова много начини да се предпази човек: спрейове, лосиони, стикове, лепенки, гривни и какво ли още не да виждаме деца с целите нахапани крака от комарите! Това е нетърпима и необяснима за мен глупост от страна на родителите... :shock:

Наистина немарливо отношение! Но ако вече е станала белята, най-добре да се използва поне дездорант или нещо със спирт още на място, защото едно, че ще облекчи, второ, че ако разнася някакви зарази тоя комар, е много верноято това да го спре.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта