Термометър за бебе - как да го изберем?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Термометър за бебе - как да го изберем?

Мнениеот bebe » 19 Юни 2012, 23:00

Изображение
Имам поне три термометъра дигитални,единия с мек връх за дупето но когато спи бебето ми няма начин да му измеря температурата без да го събудя.Сега сме болни и се налага да меря температурата често.Този термометър ще ме улесни максимално но колко е точен?Пробвах един изложен в детски магазин и наистина е удобен всичко става за секунди.Улеснение за всяка майка.
bebe
 
Мнения: 12
Регистриран на: 16 Юни 2012, 23:54

Re: Термометър за бебе

Мнениеот bisertaskov » 19 Юни 2012, 23:10

И аз се замислям сериозно за такава придобивка.Гледал съм на други фирми доста по скъпи ако може препоръчайте производител.
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Термометър за бебе

Мнениеот deva » 19 Юни 2012, 23:21

bebe написа:Изображение
Имам поне три термометъра дигитални,единия с мек връх за дупето но когато спи бебето ми няма начин да му измеря температурата без да го събудя.Сега сме болни и се налага да меря температурата често.Този термометър ще ме улесни максимално но колко е точен?Пробвах един изложен в детски магазин и наистина е удобен всичко става за секунди.Улеснение за всяка майка.

Купих си подобен инфрачервен термометър на Chicco малко по скъп и да ти кажа заслужава си парите дано да не се налага често да го ползваш.
Аватар
deva
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Дек 2011, 20:55

Re: Термометър за бебе

Мнениеот teddy » 20 Юни 2012, 10:06

Когато наближи раждането на нашата принцеса също дълго избирахме термометър при все, че навсякъде ни препоръчваха и хвалиха различни модели. Имахме един, който всъщност представляваше биберон, а на пластмасовата част имаше екран, демек пак си беше електронен - не сме го използвали нито веднъж. Има различни термометри за бебета - за ухо, такива, които се лепят на челцето, електронни, дигитални и т.н. Нашият е елктронен, с мек връх и слава Богу не ни се налага да го използваме често.
А този термометър за ушенце ли е и какво му е цената горе-долу?
teddy
 
Мнения: 177
Регистриран на: 06 Мар 2012, 13:14

Re: Термометър за бебе - как да го изберем?

Мнениеот Rali_hr » 18 Ное 2014, 17:56

Много бях доволна от термометъра-биберон, детето го смуче и се успокоява и меренето си върви без неприятни усещания за него.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта