Тестове за бащинство - възможно ли е?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот bubulina » 11 Юни 2011, 23:43

Как така предвариелно ?
bubulina
 
Мнения: 292
Регистриран на: 11 Апр 2011, 14:40

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот FramarModEli » 16 Юни 2011, 08:40

А знае ли някой колко ще струва да се направи теста за бащинство / предварително благодаря .


Ако става въпрос за ДНК ТЕСТ ЗА БАЩИНСТВО от този тип, цената на комплекта е 29 лв.
FramarMod2
FramarModEli
 
Мнения: 81
Регистриран на: 15 Апр 2011, 09:30

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот totka_lukanova » 05 Юли 2011, 12:27

Не съм много запозната с този тип тестове, но със сигурност излиза по-евтино от другите ДНК изследвания.
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот borislav.bo » 14 Авг 2011, 12:20

Еми който не е сигурен, че е таткото, този тест ще му бъде от голяма полза.
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот Memento » 17 Яну 2012, 12:22

FramarModEli написа:
А знае ли някой колко ще струва да се направи теста за бащинство / предварително благодаря .


Ако става въпрос за ДНК ТЕСТ ЗА БАЩИНСТВО от този тип, цената на комплекта е 29 лв.


29 лв. тест за бащинство? Мен ми се въртят в паметта суми от порядък на 600-700 лева? Може би става дума за нещо съвсем различно доста евтино ми се струва това. :roll:
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот borislav.bo » 24 Яну 2012, 12:38

Вярно че звучи нереално. Но сигурно това зависи от участъците, които изследват, нали може да се изследват 16, 19, 23 участъка, в които трябва да има цялостно съвпадение. Може би този тест е за по-малко участъци иначе не знам защо да е толкова евтин.
borislav.bo
 
Мнения: 96
Регистриран на: 03 Юни 2011, 22:28

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот tochica » 17 Май 2012, 15:25

Най-добре да не се стига дотам :roll: Ако недай си боже опра дотам да правя тест за бащинство, по-скоро ще се доверя на кръвния тест, защото ми се струва по-сигурен.
tochica
 
Мнения: 40
Регистриран на: 10 Май 2012, 15:24

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот Prolet » 06 Юли 2012, 22:01

Не се подлъгвайте да си купувате въпросния тест, за да не изгорите със 800 лв и да си стопите нервите, като мен, която чакам резултат вече 4-ти месец..... Като се има предвид, че платих експресна поръчка....много експресна няма що, за тия пари щях лично да отида до някоя европейска лаборатория и да имам резултат за една седмица. Фирмата която предлага теста - Хелт Превент, предлагат и други тестове, за които предлагам, че нещата стоят по същия начин- вземат ти парите и се почват едни лъжи, невдигане на телефона и разтакавания... Чуете ли др Емил Трифонов и Катя Трайкова-бягайте далеч... Обявяват се за Официални представители на американската лаборатория DNA Solutions, а това няма нищо общо със истината, лабораторията изобщо не работи със България. А тези наглеци са копирали дори и сайта на лабораторията, правете си сметка за каква измама става въпрос
Prolet
 
Мнения: 1
Регистриран на: 06 Юли 2012, 21:46

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот miki » 09 Юли 2012, 10:59

Prolet написа:Не се подлъгвайте да си купувате въпросния тест, за да не изгорите със 800 лв и да си стопите нервите, като мен, която чакам резултат вече 4-ти месец..... Като се има предвид, че платих експресна поръчка....много експресна няма що, за тия пари щях лично да отида до някоя европейска лаборатория и да имам резултат за една седмица. Фирмата която предлага теста - Хелт Превент, предлагат и други тестове, за които предлагам, че нещата стоят по същия начин- вземат ти парите и се почват едни лъжи, невдигане на телефона и разтакавания... Чуете ли др Емил Трифонов и Катя Трайкова-бягайте далеч... Обявяват се за Официални представители на американската лаборатория DNA Solutions, а това няма нищо общо със истината, лабораторията изобщо не работи със България. А тези наглеци са копирали дори и сайта на лабораторията, правете си сметка за каква измама става въпрос

800 лева??? Това са много пари, ужас! А кръвния тест колко струва? Не знам, аз като се замисля, няма нищо по-сигурно от кръвните изследвания. Дано да не ми се налага, де, но всичко се случва и няма как да предвидим какви изненади ни готви живота.
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Тестове за бащинство

Мнениеот yankovy » 07 Окт 2012, 19:59

Можете да бъдете абсолютно сигурни, че съвременните ДНК тестове са 100% надеждни и верни. Смо трябва да внимавате коя лаборатория избирате. Има някои ги правят за 30 дни и не знаете къде се намира самата лаборатория, но има и вече в София представители на най-добрата американска лаборатория АМГЕНЛАБ (www.amgenlab.com) която ги прави само за 10 дни и на съвсем приемлива цена. Влезте в техния сайт и там всичко е обяснено много подробно.... просто е нещо, от което имах нужда лично аз и съм много доволна. Всичко става много лесно и тайно, при пълна секретност.
yankovy
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Окт 2012, 19:49

ПредишнаСледваща

Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron