Д-р Живко Димитров - естетична и пластична хирургия

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Живко Димитров - естетична и пластична хирургия

Мнениеот slav4eto95 » 03 Фев 2014, 18:06

Здравейте, д-р Димитров.
Момиче на 18 съм и реших да се престраша да Ви пиша. Имам проблем, който мислех, че с времето може да се оправи, но уви, явно съм сгрешила. Имам т.нар. Синдром на Поланд - недоразвита дясна гърда. Реших да се разровя из интернет и да открия как може да се оправи. Намерих решение - трябвало да се направи операция. И то две.
Бих искала да Ви попитам - този проблем може ли да се реши чрез друг начин, освен с операция, защото предполагам, че операциите не са никак евтини, а нямам никаква възможност да ги заплатя.
Благодаря Ви предварително за отделеното време и Ви желая приятен следобед :)
slav4eto95
 
Мнения: 2
Регистриран на: 08 Фев 2012, 16:09

Re: Д-р Живко Димитров - естетична и пластична хирургия

Мнениеот Dr Zhivko Dimitrov » 13 Мар 2014, 14:29

slav4eto95 написа:Здравейте, д-р Димитров.
Момиче на 18 съм и реших да се престраша да Ви пиша. Имам проблем, който мислех, че с времето може да се оправи, но уви, явно съм сгрешила. Имам т.нар. Синдром на Поланд - недоразвита дясна гърда. Реших да се разровя из интернет и да открия как може да се оправи. Намерих решение - трябвало да се направи операция. И то две.
Бих искала да Ви попитам - този проблем може ли да се реши чрез друг начин, освен с операция, защото предполагам, че операциите не са никак евтини, а нямам никаква възможност да ги заплатя.
Благодаря Ви предварително за отделеното време и Ви желая приятен следобед :)


Здравейте! Синдром на Поланд е вродено състояние, което понякога е свързано и с функционални нарушения. При млади жени, както е при вас вероятно е и естетичен проблем. Истината е че по оперативен път могат да се направят корекции за възстановяване на формата и симетрията на гърдите. Във вашия случай се касае за заболяване, така че би трябвало да има вариант не само за платени операции.
Надявам се, че скоро ще намерите решение на проблемът си.

Д-р Ж. Димитров.
Д-р Живко Димитров
Пластична, реконструктивна и естетична хирургия
тел. 0395878 87 96 96
Аватар
Dr Zhivko Dimitrov
 
Мнения: 35
Регистриран на: 12 Юли 2012, 09:42

Предишна

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта