Био Култ за колики

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Био Култ за колики

Мнениеот trojan horse » 12 Авг 2012, 21:17

Заслужава ли си да си купя този скъп пробиотик за колики ?Препоръча ми го личният лекар и се чудя дали да си го купя.Не мога ли да си взема по евтин и да ми свърши същата работа ?
trojan horse
 
Мнения: 23
Регистриран на: 14 Фев 2012, 21:33

Re: Био Култ за колики

Мнениеот Ann » 05 Ное 2012, 18:15

trojan horse написа:Заслужава ли си да си купя този скъп пробиотик за колики ?Препоръча ми го личният лекар и се чудя дали да си го купя.Не мога ли да си взема по евтин и да ми свърши същата работа ?

Смятам, че ще ти свърши добра работа виждам в листовката пише, че действа срещу 14 щама и мисля, че е по-добрия вариант пред останалите пробиотици. Този е широкоспектърен.
Ann
 
Мнения: 81
Регистриран на: 04 Авг 2012, 11:55

Re: Био Култ за колики

Мнениеот trojan horse » 05 Ное 2012, 23:20

Ann написа:
trojan horse написа:Заслужава ли си да си купя този скъп пробиотик за колики ?Препоръча ми го личният лекар и се чудя дали да си го купя.Не мога ли да си взема по евтин и да ми свърши същата работа ?

Смятам, че ще ти свърши добра работа виждам в листовката пише, че действа срещу 14 щама и мисля, че е по-добрия вариант пред останалите пробиотици. Този е широкоспектърен.

Благодаря вече го пих и незнам дали е от пробиотика но вече определено съм по добре.Пак ще го пробвам и тогава вече със сигурност мога да кажа дали действа.
trojan horse
 
Мнения: 23
Регистриран на: 14 Фев 2012, 21:33


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта