Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: относно татуировките

Мнениеот Dr Katq Paskova » 29 Мар 2013, 16:02

d.dimova написа:Здравейте, д-р Паскова!Направих си татуировка преди няколко дни и уви по-късно съжалявах за това!Разбрах че това не е моето нещо,но твърде късно!Разбрах за вашата процедура за лазерно премахване и искам да попитам колко време след направата тъй като тя не е завършена в момента е само на контури може да се подложа на тази процедура и имам ли шанс тя да се премахне?

Здравейте,

Препоръчително е да мине поне месец след като сте си направили татуировката. Ако имате възможност да ни изпратите снимка на e-mail бихме могли за ви дадем и ориентировэчна цена на процедура. Оставам на разположение за допълнително въпроси.
Поздрави!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот d.dimova » 30 Мар 2013, 03:11

Благодаря,че се отзовахте толкова бързо!Да ще ви пратя снимка,ако може да ми предоставите е-mail!Искам да попитам от какво зависи успешното премахване на татуировката,дали може да се премахне напълно и остава ли някакъв белег от тази процедура? Благодаря предварително!Поздрави!
d.dimova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Мар 2013, 03:44

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 30 Мар 2013, 11:14

d.dimova написа:Благодаря,че се отзовахте толкова бързо!Да ще ви пратя снимка,ако може да ми предоставите е-mail!Искам да попитам от какво зависи успешното премахване на татуировката,дали може да се премахне напълно и остава ли някакъв белег от тази процедура? Благодаря предварително!Поздрави!


Здравейте,

E-mail-а на който можете да ни изпратите снимка е следния dermavitabg@gmail.com. След като видим самата татуировка ще Ви дадем по-конкретна информация.

Поздрави!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот d.dimova » 30 Мар 2013, 16:32

Изпратих ви я на е-mail!Ще очаквам вашето мнение!Поздрави!
d.dimova
 
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Мар 2013, 03:44

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Gami » 31 Мар 2013, 22:25

Здравейте!И аз имам подобен проблем като предния пост.Искам да попитам кога мога да почна с процедурите понеже имам труд на две седмици?Също така дали е по добре по скоро или да изчакам до есента,понеже лятото не е удачно?И консултацията безплатна ли е, ако мога да запиша час за такава?
Gami
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Мар 2013, 22:21

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Gami » 31 Мар 2013, 22:38

Имах предвид Татуйровка.Надпис име е дълъг 11 см някъде на 4-5 см.Ако може и ориентировъчна цена да ми кажете.Благодаря предварително!
Gami
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Мар 2013, 22:21

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 01 Апр 2013, 11:19

Здравейте,

Моля да ни изпратите снимка на татуировката на dermavitabg@gmail.com.
Благодаря!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Gami » 01 Апр 2013, 13:08

Благодаря!Изпратих ви сутринта.
Gami
 
Мнения: 4
Регистриран на: 31 Мар 2013, 22:21

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот diana199406 » 17 Май 2013, 23:16

Здравейте!Преди 2 дена бях на дълбокопочистващ пилинг при дерматолог заради акнето,което имам.Пилинга изгори кожата ми на едната ми буза.Тя посиня и почерня.Лекарката ми каза,че щяло да започне олющване на кожата.Според вас синьото петно ще изчезне ли?Много ме притеснява,че като ми се обели кожата ще остане синьото петно.
I lick the gun when I'm done 'cause I know that revenge is so sweet,so sweet..
diana199406
 
Мнения: 40
Регистриран на: 23 Фев 2013, 15:49

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 20 Май 2013, 15:27

Здравейте! След пилинг е нормално кожата да се измени, всеки реагира различно. Сега е важно да използвате хидратиращи продукти и през деня преди да излезете ЗАДЪЛЖИТЕЛНО слънцезащитен продулт, за да не се пигментира кожата ви. Ако все пак се притеснявате, заповядайте и ние да погледнем на място. До скоро!




diana199406 написа:Здравейте!Преди 2 дена бях на дълбокопочистващ пилинг при дерматолог заради акнето,което имам.Пилинга изгори кожата ми на едната ми буза.Тя посиня и почерня.Лекарката ми каза,че щяло да започне олющване на кожата.Според вас синьото петно ще изчезне ли?Много ме притеснява,че като ми се обели кожата ще остане синьото петно.
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Още от Framar.bg

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта