Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот muson » 07 Юни 2013, 13:54

Уважаема Д-р Паскова, по врата, под мишниците и вътрешната страна на бедрата в горния край се появиха висящи брадавици, броя им продължи да се увеличава и в течение с времето стават все повече. Пробвал съм да ги горя с азот при дерматолог, също така с лазер някои от тях, но те продължават да се появяват. Има ли лечение което може да предотврати появяването им?
muson
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Юни 2013, 13:11

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 10 Юни 2013, 16:31

Здравейте! Отстраняваме успешно подобни брадавици с помощта на електрокоагулация. Процедурата е безопасна, безболезнена и не оставя белези. Заповядайте в удобно за вас време!


muson написа:Уважаема Д-р Паскова, по врата, под мишниците и вътрешната страна на бедрата в горния край се появиха висящи брадавици, броя им продължи да се увеличава и в течение с времето стават все повече. Пробвал съм да ги горя с азот при дерматолог, също така с лазер някои от тях, но те продължават да се появяват. Има ли лечение което може да предотврати появяването им?
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот brianna » 26 Юни 2013, 02:29

Здравейте!
Миналото лято над горната устна ми се появиха 2 по-тъмни големи петна, които седят като мустаци. Зимата изчезнаха, но сега въпреки крема с висок фактор, който използвам още след първото по-продължително излагане на слънце тези петна се появиха пак. Интересува ме най-високоефективния метод, чрез който мога да ги премахна. Могат ли да се заличат на 100% предвид факта, че зимата от самосебе си изчезват? Също така се предлагат различни продукти за локално третиране срещу хиперпигментация- моите петна поне малко биха ли се повлияли от подобни продукти? Благодаря предварително и успешен ден!
brianna
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Юни 2013, 02:21

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 26 Юни 2013, 14:23

Здравейте!
В ДермаВита имаме дългогодишен опит в третирането на пигментни петна. Можем да приложим химичен пилинг или лазерна терапия. Тези процедури се извършват през есенните и зимните месеци. Заповядайте при нас на преглед този месец за да преценим състоянието ви и да изготвим план за премахване на пигментните петна. Поздрави!



brianna написа:Здравейте!
Миналото лято над горната устна ми се появиха 2 по-тъмни големи петна, които седят като мустаци. Зимата изчезнаха, но сега въпреки крема с висок фактор, който използвам още след първото по-продължително излагане на слънце тези петна се появиха пак. Интересува ме най-високоефективния метод, чрез който мога да ги премахна. Могат ли да се заличат на 100% предвид факта, че зимата от самосебе си изчезват? Също така се предлагат различни продукти за локално третиране срещу хиперпигментация- моите петна поне малко биха ли се повлияли от подобни продукти? Благодаря предварително и успешен ден!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот vilitela » 28 Юни 2013, 10:44

ЗДРАВЕЙТЕ !
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДА МИ КАЖЕТЕ НЕЩО С КОЕТО ДА СЕ ПРЕБОРЯ С КОСОПАДА .
ОТ ГОДИНА И ПОЛОВИНА МИ КАПИ КОСАТА СТРАШНО МНОГО ВЕЧЕ ДОРИ ПОЧНА ДА ПРОЗИРА И ДА СЕ ВИЖДА СКАЛПА КОЙТО ТАКА
ЛЪЩИ СЯКАШ Е НАМАЗАН С ЗЕХТИН .
vilitela
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Юни 2013, 10:36

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 29 Юни 2013, 14:46

Задравейте!
Може да има много и различни причини за косопада. А оттам и начина за лечение. Предлагам да дойдете на място, за да преценим проблема и да препоръчаме най-подходящата терапия! Заповядайте в удобно за Вас време!




vilitela написа:ЗДРАВЕЙТЕ !
ИСКАМ ДА ПОПИТАМ ДА МИ КАЖЕТЕ НЕЩО С КОЕТО ДА СЕ ПРЕБОРЯ С КОСОПАДА .
ОТ ГОДИНА И ПОЛОВИНА МИ КАПИ КОСАТА СТРАШНО МНОГО ВЕЧЕ ДОРИ ПОЧНА ДА ПРОЗИРА И ДА СЕ ВИЖДА СКАЛПА КОЙТО ТАКА
ЛЪЩИ СЯКАШ Е НАМАЗАН С ЗЕХТИН .
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот krmihova » 12 Юли 2013, 15:53

Здравейте Д-р Паскова,

За щастие нямам за момента здравни проблеми, но имам питане относно моята дъщеря.
В момента тя е на 11 години, слабичка е за възрастта си, но вече забелязвам по кожата на лицето й да се появяват черни точки и мастни пъпчици.
Питането ми е с какво да третирам кожата й, за да я предпазя колкото се може от увеличаване на пъпчиците от пубертета.
Благодаря Ви!
С уважение,
Краси Михова
krmihova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Юли 2013, 15:43

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 12 Юли 2013, 17:35

Здравейте Краси!
На тази възраст е много важно да се изградят навици за правилно почистване на кожата на лицето. Сутрин и вечер препоръчваме Авен Клеананс почистващ гел. С малко вода се образува нежна пяна, която отмива нечистотиите. След това се нанася Авен Клеананс емулсия, която регулира секрецията на себум. Веднъж месечно почистване при козметик ще се отрази много добре. Ако дъщеря ви се излага на слънце подходящ е Авен Клеананс слънцезащитен крем фактор 30. Заповядайте при нас в удобно време, за да направим цялостен план. Имаме квалифициран козметик, който може да извърши почистването. Доскоро!



krmihova написа:Здравейте Д-р Паскова,

За щастие нямам за момента здравни проблеми, но имам питане относно моята дъщеря.
В момента тя е на 11 години, слабичка е за възрастта си, но вече забелязвам по кожата на лицето й да се появяват черни точки и мастни пъпчици.
Питането ми е с какво да третирам кожата й, за да я предпазя колкото се може от увеличаване на пъпчиците от пубертета.
Благодаря Ви!
С уважение,
Краси Михова
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот fifata » 10 Авг 2013, 10:36

Д-р Паскова,на 21 години съм и имам пъпки по лицето,изглеждат като релефи,не са зачервени,но вътре са изпълнени с мастна секреция и погледната от страни кожата ми изглежда като кoрнишон. Ходих на почистване-класическо с пара,но кожата ми е много нежна и прозрачна.От самото стискане се зачервява и подува и това не е за ден и два ,а остава поне за две седмици и после остават петна.Оттогава не смея да се подложа на нищо.Бихте ли ми препоръчали какво мога да предприема и кои продукти от серията на авен клиананс са най-подходящи за мен?Имам и гнойни пъпки,но те излизат по-рядко.Трябва ли да ходя на почистване въпреки силното зачервяване на кожата и колко често?Благодаря!
fifata
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Авг 2013, 10:22

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот sisito281 » 13 Авг 2013, 09:33

Здравейте д-р Паскова !
Имам бенка под носа , искам да я премахна. При консултация с дерматолог в моя град ( гр. Търговище ) ми казаха , че е капилярна и може да се премахне със IPL система . Искам да попитам вас , като професионалист - това ли е единствения метод за премахване и дали е безопасно , защото аз съм на 16 години.
sisito281
 
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Авг 2013, 09:23

Още от Framar.bg

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта