Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 16 Авг 2013, 15:36

Здравейте!
Зелената серия на Авен е най-подходяща за Вас- измивен гел, почистваща вода и активен крем. Предлагам Ви да дойдете на преглед, за да преценим дали не се нуждаете от по-сериозно лечение на акнето. Имаме и квалифициран козметик, който се занимава с почистване на този тип проблемна кожа. Заповядайте в удобно за Вас време!



quote="fifata"]Д-р Паскова,на 21 години съм и имам пъпки по лицето,изглеждат като релефи,не са зачервени,но вътре са изпълнени с мастна секреция и погледната от страни кожата ми изглежда като кoрнишон. Ходих на почистване-класическо с пара,но кожата ми е много нежна и прозрачна.От самото стискане се зачервява и подува и това не е за ден и два ,а остава поне за две седмици и после остават петна.Оттогава не смея да се подложа на нищо.Бихте ли ми препоръчали какво мога да предприема и кои продукти от серията на авен клиананс са най-подходящи за мен?Имам и гнойни пъпки,но те излизат по-рядко.Трябва ли да ходя на почистване въпреки силното зачервяване на кожата и колко често?Благодаря![/quote]
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 16 Авг 2013, 15:42

Здравейте!
С помощта на IPL се премахват съдови лезии. Когато става въпрос за бенка начина на премахване е по-различен. Предлагам да дойдете на място, за да преценим от какво се нуждаете или си направете снимка и я изпратете на нашият e-mail. Очакваме Ви!





quote="sisito281"]Здравейте д-р Паскова !
Имам бенка под носа , искам да я премахна. При консултация с дерматолог в моя град ( гр. Търговище ) ми казаха , че е капилярна и може да се премахне със IPL система . Искам да попитам вас , като професионалист - това ли е единствения метод за премахване и дали е безопасно , защото аз съм на 16 години.[/quote]
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот oditing » 02 Сеп 2013, 11:06

Здравейте д-р Паскова,

Интересува ме може ли да се лекува стар голям келоиден белег на гърдите чрез лазерна терапия?
Какви безоперативни варианти за лечение се предлагат във Дерма вита?
oditing
 
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Сеп 2013, 09:57

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 02 Сеп 2013, 14:21

Здравейте!
Имаме дългогодишен опит в третирането на келоидни белези с лазер. Отговорът ни ще Ви бъде максимално полезен ако ви прегледаме. Така ще уточним и подходящото лечение. Заповядайте в удобно за Вас време!




oditing написа:Здравейте д-р Паскова,

Интересува ме може ли да се лекува стар голям келоиден белег на гърдите чрез лазерна терапия?
Какви безоперативни варианти за лечение се предлагат във Дерма вита?
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот gan4o_s » 25 Сеп 2013, 14:45

Здравейте д-р Паскова,
Искам да премахна една бенка с големината на монета от 2 стотинки която е на задната част на лявото бедро!Искам да попитам към какъв специалист трябва да се обърна за премахването й,и каква ще е цената горе-долу?
gan4o_s
 
Мнения: 5
Регистриран на: 13 Сеп 2013, 18:38

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 25 Сеп 2013, 18:43

Здравейте!
В Дермавита премахваме бенки, както с лазер така и хирургично. Предлагам да дойдете на място, за да уточним от каква процедура се нуждаете и да насрочим премахването на бенката. Заповядайте в удобно за вас време и място!

Поздрави!

gan4o_s написа:Здравейте д-р Паскова,
Искам да премахна една бенка с големината на монета от 2 стотинки която е на задната част на лявото бедро!Искам да попитам към какъв специалист трябва да се обърна за премахването й,и каква ще е цената горе-долу?
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Galen » 17 Окт 2013, 11:44

Здравейте, аз съм млад мъж, моят въпрос е за премахване на белег. Става за леко (наистина едва осезаемо) релефен белег от порезна рана 1-1,5 см като в средата резката е по-белезникава, а от двете й страни пък резките са по-тъмни от околния тен. Намира се на китката на ръката (от вътрешната страна). Преди време един приятел ми беше споменал нещо за Contraсtubex и така научих за съществуването на този тип препарати. Момчето ми каза че този бил от най-евтините и неефективни така че да потърся нещо друго за тая цел. В коментарите под артикула в аптеката на фрамар прочетох ето това:

www.framar.bg отговаря: (2011-04-02 11:09:15)
Лазарина
Моя близка има белег на гърдите причинен от изгаряне с гореща вода.Белега й е от 2 годишна.След като е минало толкова време Контратубекс можели да го заличи?

Производителите са посочили, че КОНТРАКТУБЕКС помага за заличаването на белези до 1 година от появата им.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Моят обаче е от преди две години. Освен това останах с впечатление че контрактубекса набляга на премахване на релефа, а при мен по-скоро проблемът е разликата цвета, която прави белега видим.
Затова пускам тази тема - да ми препоръчате други варианти (колкото се може по-безвредни и по-нискорискови). Алергичен съм към стероиди - урбазон и производните му, също към пеницилини. Имам бледомургав тен ако това е от значение.
Благодаря предварително.
Galen
 
Мнения: 15
Регистриран на: 17 Окт 2013, 11:37

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 28 Окт 2013, 19:14

Здравейте!
Това, че сте започнал с крема е чудесно, той заздравява структурите и повишава епителизацията. Цветът, който наблюдавате можем да повлияем с лазер за белези. Преви се няколко пъти през месец и половина. Заповядайте при нас на преглед, за да уточним всички възможни начини за лечение.
Очакваме ви!





Galen написа:Здравейте, аз съм млад мъж, моят въпрос е за премахване на белег. Става за леко (наистина едва осезаемо) релефен белег от порезна рана 1-1,5 см като в средата резката е по-белезникава, а от двете й страни пък резките са по-тъмни от околния тен. Намира се на китката на ръката (от вътрешната страна). Преди време един приятел ми беше споменал нещо за Contraсtubex и така научих за съществуването на този тип препарати. Момчето ми каза че този бил от най-евтините и неефективни така че да потърся нещо друго за тая цел. В коментарите под артикула в аптеката на фрамар прочетох ето това:

http://www.framar.bg отговаря: (2011-04-02 11:09:15)
Лазарина
Моя близка има белег на гърдите причинен от изгаряне с гореща вода.Белега й е от 2 годишна.След като е минало толкова време Контратубекс можели да го заличи?

Производителите са посочили, че КОНТРАКТУБЕКС помага за заличаването на белези до 1 година от появата им.
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Моят обаче е от преди две години. Освен това останах с впечатление че контрактубекса набляга на премахване на релефа, а при мен по-скоро проблемът е разликата цвета, която прави белега видим.
Затова пускам тази тема - да ми препоръчате други варианти (колкото се може по-безвредни и по-нискорискови). Алергичен съм към стероиди - урбазон и производните му, също към пеницилини. Имам бледомургав тен ако това е от значение.
Благодаря предварително.
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот миткова » 26 Ное 2013, 09:02

Здравейте,на 35 години съм и имам няколко дълбоки белега наподобяващи дупки от пъпки по лицето.Могат ли да се заличат или попълнят?Четох за пънч техника,до каква степен се заличават с този метод?Въобще могат ли да се заличат напълно?Много Ви благодаря предварително!
миткова
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Ное 2013, 08:40

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 26 Ное 2013, 17:10

Здравейте!
Белези премахваме успешно с лазерни процедури, пилинг, дермапен. Постигаме много добри резултати. Заповядайте в удобно за Вас време, за да намерим оптималното за Вас решение. Очакваме Ви!



миткова написа:Здравейте,на 35 години съм и имам няколко дълбоки белега наподобяващи дупки от пъпки по лицето.Могат ли да се заличат или попълнят?Четох за пънч техника,до каква степен се заличават с този метод?Въобще могат ли да се заличат напълно?Много Ви благодаря предварително!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Още от Framar.bg

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта