Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот sladurkata_91 » 25 Дек 2013, 13:27

Здравейте, имам два въпроса към Вас.
Кожата на мишниците ми е по- тъмна, на лицето също имам няколко тъмни петънца. Лятото се протривам от вътрешната страна на краката и ми се получиха тъмни петна, какъв крем бихте ми препоръчали за проблемните области на лицето и тялото.
Взех си фотоепилатор, но не ми е ясно кога трябва да избръсна местата, които ще третирам- веднага преди използването на фотоепилатора, или мястото да се избръсне 1-2 дена преди това. Между процедурите трябва ли да се използват само самобръсначка и депилиращи кремове? В областта на лицето ми се появиха по- тъмни косми след третирането с епилатора. Благодаря предварително, весели празници.
sladurkata_91
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Окт 2013, 10:16

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Melsinka » 03 Яну 2014, 00:19

Здравейте, казвам се Мариела. Имам бенка на брадичката, която ми се появи по време на пубертета, а бенката е изпъкнала и малка. Желая да я премахна от доста време, но не знам коя процедура е най-удачна, не желая големи или видими от пръв поглед белези. Искам да Ви попитам и каква е цената за премахване на бенката ?
Поздрави.
Melsinka
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Яну 2014, 00:10

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Melsinka » 03 Яну 2014, 00:23

Разгледах сайта dermavita.bg и прочетох за бенките, между другото моята бенка на брадичката е с същата големина като на онази снимка в сайта, просто е на различно място. Но каква е цената за премахването ? И от първата процедура ли изчезва ?
Melsinka
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Яну 2014, 00:10

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Melsinka » 03 Яну 2014, 01:11

Не изключвам това, че това нещо може и да не е бенка, а брадавица, тъй като на външен вид и на допир е като пъпка.
Melsinka
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Яну 2014, 00:10

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 04 Яну 2014, 12:48

Здравейте!
Премахваме успешно бенки, но по какъв начин звиси от бенката. Предлагам да дойдете на място, за да бъдем максимално полезни. Ще обсъдим начинът за премахване и цената. Очакваме Ви!






Melsinka написа:Разгледах сайта dermavita.bg и прочетох за бенките, между другото моята бенка на брадичката е с същата големина като на онази снимка в сайта, просто е на различно място. Но каква е цената за премахването ? И от първата процедура ли изчезва ?
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 04 Яну 2014, 12:50

Здравейте!
Заповядайте в нашата клиника, за да видим бенката и да предложим най-подходящия начин за премахване и съответната цена! Очакваме Ви!





Melsinka написа:Здравейте, казвам се Мариела. Имам бенка на брадичката, която ми се появи по време на пубертета, а бенката е изпъкнала и малка. Желая да я премахна от доста време, но не знам коя процедура е най-удачна, не желая големи или видими от пръв поглед белези. Искам да Ви попитам и каква е цената за премахване на бенката ?
Поздрави.
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Melsinka » 04 Яну 2014, 16:07

Добре, благодаря ви :)))))))))))))))))))))))))
Melsinka
 
Мнения: 4
Регистриран на: 03 Яну 2014, 00:10

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Kate_Stanoeva » 04 Яну 2014, 18:07

Здравейте, Д-р Паскова,

Имам мрежовидни капиляри по едното бедро и прасеца, които имам голямо желание да премахна. Разгледах ценоразписа в сайта на Дерма Вита, но не успях да намеря тази за лазерно лечение на съдове и капиляри. Ще съм Ви благодарна, ако ме ориентирате горе-долу каква е цената за една процедура.

С уважение,
Катя Станоева
Kate_Stanoeva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Яну 2014, 18:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот nincheto_95 » 08 Яну 2014, 16:17

Здравейте.Въпроса ми може да ви се стори леко глупав но наистина мисля че става нещо с устните ми.Снощи пих безалкохолно и си понацапах леко кожата над устните,опитах се да го изтъркам но не стана,след това си измих лицето със почистващ скраб или там както се води, лицето и след като го изплакнах имам чувството че ми избледня и цвета в края на горните устни, и че там където беше изцапано от безалкохолното кожата ми сякаш е различна ,самата ми устна всякаш е извита по-надолу към края.Възможно ли е да се промени устната или кожата над устната от това?Или пък цвета на устната да е избледнял от това ?
nincheto_95
 
Мнения: 11
Регистриран на: 08 Яну 2014, 16:15

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 25 Яну 2014, 11:04

Здравейте!
За тялото си използвайте хидратиращи продукти за тяло, като ги нанасяте след баня.
Преди фотоепилация премахнете окосмяванети в деня преди процедурата. Между процедурите използвайте самобръсначка или депилиращи кремове. Появата на тъмни косми по лицето не е добър знак, или спрете да го използвате, или опитайте лазерна епилация.
Максимално полезни бихме били ако дойдете на място, за да ви погледнем. Заповядайте в удобен ден и час!

Поздрави!




sladurkata_91 написа:Здравейте, имам два въпроса към Вас.
Кожата на мишниците ми е по- тъмна, на лицето също имам няколко тъмни петънца. Лятото се протривам от вътрешната страна на краката и ми се получиха тъмни петна, какъв крем бихте ми препоръчали за проблемните области на лицето и тялото.
Взех си фотоепилатор, но не ми е ясно кога трябва да избръсна местата, които ще третирам- веднага преди използването на фотоепилатора, или мястото да се избръсне 1-2 дена преди това. Между процедурите трябва ли да се използват само самобръсначка и депилиращи кремове? В областта на лицето ми се появиха по- тъмни косми след третирането с епилатора. Благодаря предварително, весели празници.
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Още от Framar.bg

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта