Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 25 Яну 2014, 11:09

Здравейте!
Успешно премахваме бенки с лазер или оперативно. Начинът, който ще изберем зависи от вида на бенката. Предлагам да дойдете на преглед, за да изберем оптималната за Вас терапия, тогава ще обсъдим и цената! Заповядайте в удобно за Вас време!

Поздрави!



Melsinka написа:Здравейте, казвам се Мариела. Имам бенка на брадичката, която ми се появи по време на пубертета, а бенката е изпъкнала и малка. Желая да я премахна от доста време, но не знам коя процедура е най-удачна, не желая големи или видими от пръв поглед белези. Искам да Ви попитам и каква е цената за премахване на бенката ?
Поздрави.
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот zidane4 » 11 Мар 2014, 18:44

Здравейте, имам по раменете лунички от слънцето, искам да попитам дали могат да се избелят и бихте ли ми препоръчали някакъв продукт. Благодаря предварително
zidane4
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Мар 2014, 18:39

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот meto223 » 17 Мар 2014, 03:37

здравейте д-р Паскова
на 32 години съм, има малки пъпчици на тестисите ходих на лекар дерматолог казаха ми че е fox fordyce.искам да ви попитам как мое да се лекува имали някакви кремове или нещо друго.предварително ви благодаря.
meto223
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Мар 2014, 03:16

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот mar4 » 19 Мар 2014, 12:05

Здравейте Д-р Паскова.
Искам да попитам ,дъщеря ми е на 8 години и над горната устна има много тъмен мъх.
Въпросът ми е-може ли с нещо да се премахне?
Ще се радвам да ми отговорите.
Желая Ви усмихнат и прекрасен ден.
mar4
 
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Мар 2014, 11:58

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот данаила » 24 Мар 2014, 18:54

ЗДРАВЕИТЕ Д-Р ПАСКОВА молч за консълтация имам дащеричка коичто е на 4 год и на лицето има поваржностни капиляри или така наречената малформация която обвзема голяма част от бузката и правим от година лазер но без дае кои знае какав резултат аи направиха едно изгаряне което вече мн ни притеснява ето защо моля за савет от вас и ако е удобно за записване на час при вас и както така да знаем колко стръва една такава процедура и преглед благодаря предварително
данаила
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Мар 2014, 18:49

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 15 Апр 2014, 14:09

Здравейте!
Можем да третираме луничките по рамената с лазер, но летният период не е подходящ заради слънцето. През лятото използвайте слънцезащитен продукт с висок фактор, а на есен можем да започнем процедурите.
Разбира се по-добре е да дойдете на преглед, за да Ви запознаем с процедурата.
Поздрави!
Дерма Вита




zidane4 написа:Здравейте, имам по раменете лунички от слънцето, искам да попитам дали могат да се избелят и бихте ли ми препоръчали някакъв продукт. Благодаря предварително
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 15 Апр 2014, 14:15

Здравейте!
Заповядайте на консултация в удобно за Вас време. Ще ни бъде полезно да имаме документите и изследванията на дъщеря Ви, както и да знаем името на лазера, който правите.
Можете да запишете час на телефон: 0884949581
Очакваме ви
Поздрави,
Дерма Вита





данаила написа:ЗДРАВЕИТЕ Д-Р ПАСКОВА молч за консълтация имам дащеричка коичто е на 4 год и на лицето има поваржностни капиляри или така наречената малформация която обвзема голяма част от бузката и правим от година лазер но без дае кои знае какав резултат аи направиха едно изгаряне което вече мн ни притеснява ето защо моля за савет от вас и ако е удобно за записване на час при вас и както така да знаем колко стръва една такава процедура и преглед благодаря предварително
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот monica_1233 » 15 Май 2014, 01:32

Здравейте д-р Паскова,

Имам следния проблем. Става дума за косата и кожата на скалпа и не знам какво да правя. По принцип съм с черно-кестенява коса, но откъде ми дойде идеята да се изруся с блондор 12% окислител не знам. Това стана преди една седмица. Въобще не знаех, че блондора обезцветява косъма и в момента съм светло руса, сламена и изгоряла коса, а преди седмица си беше много хубава, черна къдрава. Всички ме съветват да изчакам да израсте моята си коса, но не мога да се понасям с това русо и искам да си върна цвета, но ме е страх да се подложа пак на боядисване, защото не знам каква ще стане косата ми, а и имам дискомфорт в скалпа. Посъветвайте ме какво да направя. Също, ако се боядисам нито знам с каква боя и т.н. Получих шок като се видях в огледалото, обаче този цвят трябва да се оправи. Нито се чувствам добре, нито мога да си върша нормално работата. Но ме е страх да отида на фризьор, защото не знам как ще ми подейства боята върху косата и кожата. Боядисвала съм се преди години и не съм имала проблеми, но никога не съм си изрусявала косата и то с блондор. Благодаря много и ще очаквам отговора Ви.
monica_1233
 
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Май 2014, 01:05

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Румяна Георгиева » 24 Юни 2014, 17:03

Здравейте, Д-р Паскова. От няколко месеца имам сух пърхот който не се повлиява почти от нищо. Имам сърбеш и косата започна да ми окапва малко повече от нормалното. Искам да кажа също че преди 4 месеца родих,ако това също е важно.
Румяна Георгиева
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юни 2014, 16:55

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 30 Юни 2014, 14:50

Здравейте!
Можем да третираме луничките, но през есенно-зимния сезон, когато няма слънчево огряване. Дотогава съветът ни е да използвате слънчева защите със SPF 50. Заповядайте на преглед при нас, за да изработим индивидуална програма за премахване на луничките.

Поздрави




zidane4 написа:Здравейте, имам по раменете лунички от слънцето, искам да попитам дали могат да се избелят и бихте ли ми препоръчали някакъв продукт. Благодаря предварително
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Още от Framar.bg

ПредишнаСледваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron