Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 22 Авг 2012, 16:40

Здравейте,
казвам се д-р Катя Паскова и съм един от първите специалисти, които въвеждат естетичната дерматология в България. Повече от 10 години прилагам най-модерни методи за лечение и поддържане на добър и здрав вид на кожата на лицето и тялото. В тази тема можете да отправите вашите въпроси към мен свързани с:

* Акустични вълни за оформяне на тялото
* Exilis за лице
* Exilis за тяло
* Лазерна епилация
* Фотоподмладяване
* Попълване на бръчки и устни.
* Ботулинов токсин
* Мезотерапия

Повече за мен и моята практика можете да научите от Справочник Фрамар или от сайта на Дерма Вита.
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Снежана » 23 Авг 2012, 16:21

Здравейте, на 34 години съм и кожата на лицето ми вече не е с онзи свеж вид каквато беше преди 10 години. Колкото и да не ми се иска остарявам :( До скоро ми се налагаше да работя по много часове в денонощието и недоспиването и умората си каза своята дума. Въпреки, че полагам много грижи за кожата на лицето си около очите ми имам образували се тъмни кръгове, които не мога да срия с нищо, дори с фон дьо тен.Бихте ли ми препоръчали ефективен метод да премахване на тези тъмни кръгове и образувалите се вече торбички около очите?
Благодаря ви предварително!
Снежана
 
Мнения: 153
Регистриран на: 09 Май 2012, 08:58

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Silvi » 23 Авг 2012, 16:23

Здравейте и от мен, искам да попитам какви процедури се извършват за премахване на бръчки около очите, в зоната наречена " пачи крак" и върху челото?
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот mary jane » 24 Авг 2012, 08:58

Здравейте д-р Паскова!
И аз силно се интересувам от метод или апарат, с помощта, на който се премахват или значително намаляват тъмните кръгове и торбички под очите.
Благодаря предварително за отговора!
Аватар
mary jane
 
Мнения: 77
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:11

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 24 Авг 2012, 13:28

Снежана написа:Здравейте, на 34 години съм и кожата на лицето ми вече не е с онзи свеж вид каквато беше преди 10 години. Колкото и да не ми се иска остарявам :( До скоро ми се налагаше да работя по много часове в денонощието и недоспиването и умората си каза своята дума. Въпреки, че полагам много грижи за кожата на лицето си около очите ми имам образували се тъмни кръгове, които не мога да срия с нищо, дори с фон дьо тен.Бихте ли ми препоръчали ефективен метод да премахване на тези тъмни кръгове и образувалите се вече торбички около очите?
Благодаря ви предварително!
Здравейте, Снежана !Първо трябва да намерим причината за появата на тъмните кръгове. Те могат да се дължат на наследственост, недоспиване, употреба на алкохол. Цигарите,стресът,умората,прекомерното количество сол в храната,дехидратацията също се отразяват зле на тази част от лицето.Кожата около очите е наи-тънка 0.5мм, спрямо 2мм в други области. Затова кръвоносните съдове там прозират.Моето предложение е да спите поне по 8 часа , да пиете по 3 л вода на ден и да се опитате да се храните здравословно.Подходящия крем за около очи също помага.Радиочестотният лифтинг Exilis е много добър избор за третиране на тъмните кръгове около очите.Предладаме също грижа за околоочния контур,който е дълбоко хидратиращ.Предлагам Ви консултация при нас,където ще намерим най-доброто решение. Поздрави!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 24 Авг 2012, 14:17

Silvi написа:Здравейте и от мен, искам да попитам какви процедури се извършват за премахване на бръчки около очите, в зоната наречена " пачи крак" и върху челото?
Здравейте, Силви !За тази зона е много подходяща радиочестотната терапия Exilis ,чрез която се стимулират фибробластите за производството на колаген.Вариянт е Ботулинов токсин за челото,ефектът е впечатляващ.Филърите с хиалуронова киселина са подходящи за попълване на бръчки.Предлагав ви да дойдете на място ,за да решим оптималния за вас вариант. Поздрави!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 24 Авг 2012, 14:25

mary jane написа:Здравейте д-р Паскова!
И аз силно се интересувам от метод или апарат, с помощта, на който се премахват или значително намаляват тъмните кръгове и торбички под очите.
Благодаря предварително за отговора!
Здравейте, Mary Jane ! Апаратът се казва EXILIS .Чрез него се постига контролирано затопляне в дермата.Фибробластите се активират и започват да произвеждат повече колаген.Така се намалява дълбочината на бръчките и се постига цялостен лифтинг ефект.Препоръчвам 4 процедури през 7-10 дни.Заповядайте на консултация.Ще вземем най-доброто рещение за вашата кожа. Поздрави!
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Karina Blajeva » 30 Сеп 2012, 14:23

Здравейте д-р Паскова!
Aз силно се интересувам от метод с помощта, на който се премахват или значително намаляват белезите от шарка и белезите от акне.Искам да ви попитам за химичния пилинг ще помогне ли в такава ситуация? И ако помогне ще ви попитам за цена на една процедура в център Derma Vita?Има ли възрастови ограничения?
Благодаря предварително за отговора!
Karina Blajeva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Сеп 2012, 14:16

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот Dr Katq Paskova » 01 Окт 2012, 19:01

Karina Blajeva написа:Здравейте д-р Паскова!
Aз силно се интересувам от метод с помощта, на който се премахват или значително намаляват белезите от шарка и белезите от акне.Искам да ви попитам за химичния пилинг ще помогне ли в такава ситуация? И ако помогне ще ви попитам за цена на една процедура в център Derma Vita?Има ли възрастови ограничения?
Благодаря предварително за отговора!


Здравейте г- жо Блажева !
С химическия пилинг определено можем да постигнем намаление на белезите, но другия вариант е третирането им с лазер. С помощта на фракционираната лазерна технология можем да достигнем до дълбоките слоеве на дермата и така да засилим регенеративните процеси. Друг вариант е микродермабразиото ( премахва се горният слой на епидермиса ).
Предлагам Ви да дойдете на преглед при нас , за да определим оптималната за Вас терапия.
Химичния пилинг варира от 80 до 130лв.
В момента има промоция :

2 Прегледа + 3 Пилинги + 1 Почистване за 360 лева Подарък околоочна терапия
2 Прегледа + 3 микродермабразио за 360 лева Подарък 1 микродермабразио
Разбира се те могат да бидат съчетани според вашите нужди !
Телефоните на клиниката са : 0884949581 и 02/ 9622533

Хубава вечер !
Аватар
Dr Katq Paskova
 
Мнения: 37
Регистриран на: 22 Авг 2012, 16:00

Re: Д-р Катя Паскова - естетична дерматология

Мнениеот ilen_78 » 04 Окт 2012, 21:09

Здравейте,
Надявам се Вие да можете да ми отговорите, дали някъде в България се прилага PRP терапия, но за третиране на косопад.
Благодаря
ilen_78
 
Мнения: 2
Регистриран на: 04 Окт 2012, 21:02

Още от Framar.bg

Следваща

Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта