Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

В този фору можете да прочетете здравни съвети от лекари специалисти към потребители на форума, но не можете да задавате въпроси.

Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

Мнениеот Dr Strahil Efremov » 03 Сеп 2012, 11:29

Здравейте,
Аз съм д-р Страхил Ефремов. Бих искал да бъда полезен на хора, които смятат да се подложат на естетична или пластична хирургична намеса. Добре е човек да бъде информиран преди първата си консултация при избрания от него пластичен хирург. Вярвам, че това е важно решение свързано с неизвестности и човек трябва да бъде вътрешно убеден в неговата правилност.
Ще се радвам да отговоря на вашите въпроси, ако това ще ви помогне да вземете правилното решение.



Повече за мен и моята практика можете да научите от профила ми в Справочник Фрамар или от сайта http://drefremov.eu
Аватар
Dr Strahil Efremov
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Сеп 2012, 11:21

Re: Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

Мнениеот Alexandrova » 24 Сеп 2012, 12:07

Здравейте д-р Ефремов,
Жена съм на 36 години. Родила съм едно дете, което вече е на 5 години. Нямам намерение да раждам повече и искам да коригирам бюста си, който доста увисна след раждането. Бихте ли ми казали какви са възможностите,за да подобря състоянието му?
Alexandrova
 
Мнения: 2
Регистриран на: 24 Сеп 2012, 11:50

Re: Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

Мнениеот Dr Strahil Efremov » 24 Сеп 2012, 12:33

Alexandrova написа:Здравейте д-р Ефремов,
Жена съм на 36 години. Родила съм едно дете, което вече е на 5 години. Нямам намерение да раждам повече и искам да коригирам бюста си, който доста увисна след раждането. Бихте ли ми казали какви са възможностите,за да подобря състоянието му?


Начинът за коригиране на бюст зависи най-вече от степента на деформацията му. Вариантите са: оперативно повдигане и изрязване на излишната кожа, комбинирано или не с поставянето на гръдни импланти, неоперативно увеличаване със стволови клетки, извлечени от собствената Ви мастна тъкан.
Кой метод ще бъде избран, зависи от желанията на пациента и анатомичните особености на тялото му.
Аватар
Dr Strahil Efremov
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Сеп 2012, 11:21

Re: Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

Мнениеот Viktoria_07 » 17 Ное 2012, 13:24

Здравейте д-р Ефремов,
преди 4 години във Варна си уголемих бюста с импланти ПИП- надмусколно.
Заради незадоволителния естетически резултат, и поради официалното становище че имплантите ПИП е добре да бъдат премахнати,преди 10 дена се подложих на операция риплейсмънт. Но поради интраопертивната находка ( стари хематоми, некрози и свацели), имплантите ми бяха извадени а планираната операция риплейсмънт не беше направена. Въпросите ми са кога отново мога да си поставя импланти и какви са рисковете отново да получа същите усложнения ?
Viktoria_07
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Ное 2012, 13:05

Re: Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

Мнениеот Dr Strahil Efremov » 19 Ное 2012, 17:01

Viktoria_07 написа:Здравейте д-р Ефремов,
преди 4 години във Варна си уголемих бюста с импланти ПИП- надмусколно.
Заради незадоволителния естетически резултат, и поради официалното становище че имплантите ПИП е добре да бъдат премахнати,преди 10 дена се подложих на операция риплейсмънт. Но поради интраопертивната находка ( стари хематоми, некрози и свацели), имплантите ми бяха извадени а планираната операция риплейсмънт не беше направена. Въпросите ми са кога отново мога да си поставя импланти и какви са рисковете отново да получа същите усложнения ?


Здравейте Виктория,
Вашият лекар по време на оперативната интервенция за подмяна на имплантите е установил противопоказания за извършване и. Той може да Ви отговори кога да се поставят новите импланти, тъй като той знае какво е намерил, за да отложи поставянето им и колко време е необходимо за оздравяване на ложетата.
Мога да се ангажирам с отговорите на Вашите въпроси, ако ми изпратите по e-mail копие от епикризата.
Аватар
Dr Strahil Efremov
 
Мнения: 3
Регистриран на: 03 Сеп 2012, 11:21

Re: Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

Мнениеот a.chongarova » 30 Сеп 2013, 22:52

Здравейте, не знаех точно към кой лекар от списъка да се обърна и се спрях тук. Моля ви, ако не можете да ми помогнете ме насочете към друг лекар. Положението ми е безкрайно СПЕШНО и ще съм ви благодарна, ако ми кажете къде могат да дадат точен отговор на въпроса ми. Искам да попитам как да си бия мускулно ефедрин? В коя част на тялото с каква игла,под какъв ъгъл, дълбочина и всичко. Страх ме е да не объркам нещо, понеже ще си инжектирам такова нещо за първи път. Благодаря предварително.
a.chongarova
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 22:21

Re: Д-р Страхил Ефремов - пластична хирургия

Мнениеот k_e_r_i_1 » 29 Окт 2013, 13:17

Здр Д-р Ефремов!
Поводът по който ви пиша е: На 24 години съм и имам Брахидактилия тип d на левия палец и не знам към кого да се обърна дали да ходя на ортопед или на пл. хирург моля помогнете!!! :(
ето как изглеждат моите пръсти от които се срамувам ужасно мн :(
Благодаря предварително!
Прикачени файлове
images.jpg
images.jpg (5.62 KiB) Прегледано 1221 пъти
k_e_r_i_1
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Окт 2013, 12:46


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron